fbpx

Будьтe обeрежні: в Україні шaхраї придумали нову схему обману в мережі

В Україні через мережу обманюють не тільки покупців, а й продавців. Найбільш поширений спосіб шaхрайства – невідома особа телефонує і просить повідомити номер банківської карти, термін її дії та CVV-код.

Про це пише в своєму матеріалі OBOZREVATEL. Найчастіше за такою схемою обманюють продавців, які намагаються продати будь-що через інтернет.

Мешканка Дніпра Марина намагалася продати на OLX плаття. Вона вказала бажану ціну і свій номер телефону. Через 10 хвилин зателефонувала нібито зацікавлена покупець. Вона зголосилася перерахувати на банківську карту всю суму і попросила її номер у продавщиці. Через годину після дзвінка пролунав ще один. Нібито представник банку для авторизації грошового переказу просив назвати номер карти.

“Я попросила передзвонити трохи пізніше, а сама зателефонувала на гарячу лінію банку. Вони сказали, що ніхто мені не повинен дзвонити, ніякий платіж на 3 тисячі гривень мені не надходив”, – розповіла дівчина.

Читайте також: ВЧЕНІ ВИЗНАЧИЛИ, КОЛИ САМЕ ЛЮДИНА ПОЧИНАЄ СТАРІТИ

Як пише видання, повідомивши невідомій людині, яка навіть назвалася співробітником банку, номер банківської карти, термін її дії та CVV-код, можна позбутися всіх коштів на рахунку.

You cannot copy content of this page