fbpx

“Будуть поблажки для деяких категорій”: Aрестович розповів, чи буде змога у чоловіків виїхати за кордон під час воєнного стану

Нагадаємо, що через повномасштабне вторгнення рф в Україну в нашій державі діє діє воєнний стан та відповідно загальна мобілізація. Саме тому усі військовозобов’язані громадяни нашої країни не мають права виїжджати за кордон.

Олексій Арестович, радник Офісу президента України  розповів, чи все ж отримають дозвіл під час воєнного стану виїжджати за кордон чоловіки.

Про це йшлось під час нового випуску “Фейгін Live”, який з’явився 25 лютого.

Арестович повідомив, що для деяких категорій буде зроблено виняток.

Цитуємо:

“Кого можна, кого не можна (ред. – випускати) вирішує головнокомандувач генерал Залужний. Кабмін його може попросити. Там зараз йде дискусія та переписка щодо студентів. Але є позиція президента, він її озвучив. Звучить вона так, що до кінця війни особливих потурань не очікуйте, тому що всі нам потрібні тут для оборони. Це позиція президента, вона сформована. Він визначає політичний курс держави. Можна погоджуватись чи ні, але позиція є”.

Проте, за словами Арестовича цілком можливо, що послаблення таки будуть:

“Я думаю, що судячи з рухів, будуть поблажки для деяких категорій. Вірною ознакою цього є, хоч і через завдаток 200 тисяч гривень, але можливість виїхати. Ця тенденція буде, вона триватиме, але вона не буде такою широкою, як багато хто очікує”.

26,08,2022

Головна картинка – скрін з відео.

You cannot copy content of this page