fbpx
Події
“Було останнім успіхом російської армії на території України”: Арестович розповів про те, чи вистачить армії рф сил окупувати ще якісь території України

Далі вони можуть окупувати хіба якесь невелике село. Окупація Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська була останньою успішною операцією російської армії на території України.

Аби дійти до Слов’янська і Краматорська у росіян не вистачить сил.

Про це повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович під час розмови з російським правозахисником та публіцистом Марком Фейгіним. Повідомляє ТСН.

Цитуємо:

“Наступ у Луганській області – це останній успіх російської армії в Україні. Мається на увазі великий успіх. Село якесь можуть взяти. Я просто знаю, що твориться у військах Росії. Лисичанськ, Сєвєродонецьк і Рубіжне – це міста середньої величини. Вони їх брали 90 діб із великою кількість військових, втратили велику кількість людей.

Ми з Лисичанська просто відступили. У Сєвєродонецьку вони ще півтори доби воювали з порожнім містом, у Лисичанську теж саме було дві доби. Де вони візьмуть оперативні резерви для того, що взяти ще одне місто? Хочуть взяти Слов’янськ і Краматорськ?” .

05,07.2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.

You cannot copy content of this page