fbpx

Через жінку до чоловіка спрямовується або потік доброти, удачі і процвітання. Чому у жінки в родині особлива роль

Езотеричне значення жіночого впливу на долю навколишнього світу дуже широке: жінка – творча берегиня, цілителька і початок.

Являючись світу в різній іпостасі в різні періоди життя, жінка наділена від природи якостями, які важливі і необхідні саме тепер.

Жіноче творче мислення у багато раз сильніше за чоловіче, тому її здатність впливати на долю дуже висока, як на свою власну долю, так і на долю чоловіка …

Коли жінка відчуває насoлoду і щастя від відносин, її чоловікові починає щастити, перед ним відкриваються всі двері і удача починає слідувати за ним по п’ятах. Тому що в своєму щасливому і радісному внутрішньому стані силою свого творчого мислення жінка благословляє чоловіка на успіх і приваблює в його життя сприятливі події.

Через жінку до чоловіка спрямовується або потік доброти, удачі і процвітання, або потік руйнівної сили …

Жінка тісно пов’язана з тонкими сферами, світом енергій, тому її думки, її внутрішній емоційний стан, що формують фізичний план, швидше реалізуються. Якщо дружина не задоволена сімейним життям, незадоволена чоловіком, йому буде складно реалізувати себе, складно домогтися успіху.

Чому мудрі чоловіки не шкодують коштів на подарунки своїм жінкам? Чому прагнуть захистити їх від будь-якої, неприємної роботи і оточити тільки приємними враженнями? Тому що вони знають, що задoволена жінка – джерело добробуту і щастя для всієї родини.

Читайте також: “Тій, хто покохає мого сина”- пронизливий та зворушливий лист матері майбутній дружині

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page