fbpx

Чоловік, завівши коханку, вигнав з спільного будину, але її прощальний вчинок повернув їй дім

Як правило, жінки страждають частіше і сильніше, так вони більш довірливі і рaнимі особи. Однак під час паювання майна правда виявляється на стороні того, хто зуміє кращих найняти адвокатів і надати папірців побільше.

Життєва історія, яку я хочу розповісти вам сьогодні, багато в чому унікальна. Мудра зріла жінка, яку колишній чоловік проміняв на молоденьку дівчину, знайшла спосіб перехитрити aрмію кращих юристів, яких той найняв, щоб відсудити у колишньої дружини найцінніше — родинний дім, у якому подружня пара прожила більше 30 років.

Героїв цієї реальної історії, яка облетіла весь світ, звуть Джеральд і Катерина. Вони прожили в шлюбі ні багато ні мало, а цілих 37 років! Не кожна сімейна пара може похвалитися таким терміном спільного життя. Здавалося б, це означає міцні стосунки, але раптом у чоловіка з’явилася нова молода коханка, і він, недовго роздумуючи, подав документи на розлучення.

Новоспечена наречена на ім’я Кетрін переконала чоловіка, щоб той не віддавав сімейний особняк колишній дружині. Джеральд не залишив колишній дружині ні найменшого шансу, найнявши найкращих юристів регіону, які все-таки виграли суд, виставивши колишню дружину за двері з будинку, в якому вона прожила не одне десятиліття.

Читайте також:-Ото злидота невдячна, прийшли до дорогого ресторану цілий день пили гуляли за тисячу. Шикарне весілля зіпсували ” бідні” гості.

Колишній чоловік поставив Катерині умову, згідно з якою вона мала у триденний строк зібрати всі свої речі і залишити будинок. Думаю, не варто говорити, наскільки прикро було Катерині покидати рідне гніздечко. Але жінка не стала сперечатися з колишнім чоловіком, адже проти юристів не попреш, так а і нерви не залізні.

До закінчення цього терміну Катерина спакувала свої речі і перед від’їздом вирішила останній вечір провести, сидячи біля каміна і насолоджуючись фінальними митями перебування в рідному домі. Вона запалила свічки, відкрила пляшку білого вuна і почала смакувати кожну хвилину, закушуючи вино креветками і згадуючи приємні моменти з життя в цьому місці.

Перед самим виходом у жінки виникла геніальна ідея. Вона вирішила не викидати в сміття залишки креветок. Що ж зробила Катерина? Вона не полінувалася і сховала залишки морепродуктів в карнизі кожного вікна в будинку. Ви вже передчуваєте подальший розвиток подій?

І ось нарешті задоволений собою Джеральд зі своєю новою молодою дружиною Кетрін в’їхали в порожній будинок. Спочатку вони насолоджувалися сімейною ідилією, але через кілька днів у будинку став відчуватися якийсь дивний запах, який поступово переходив у неприємний.

Кетрін викликала фахівців з прибирання будинків, які провели ретельне очищення всіх кімнат. Але запах не зник, а навпаки з кожним новим днем ставав все сильніше і неприємніше.

Незадоволений запахом Джеральд вирішив продати будинок. Однак всі бажаючі придбати особняк тікали відразу ж, ледве ступали на поріг будинку і відчували цей жахливий сморід. Господареві довелося знижувати ціну. Але і за невеликі, здавалося б, гроші ніхто з потенційних покупців, які відвідали смердючий будинок, не захотів зв’язуватися з ним. У відчаї Джеральд був змушений знизити вартість у десять разів!

Але бажаючих купити будинок все одно не було, і тоді Джеральд зателефонував своїй колишній дружині. Він повідомив їй, що він зібрався продавати їх будинок і що він вже дуже сильно знизив ціну. Катерина, не роздумуючи, відразу ж у телефонній розмові погодилася його купити. Радості Джеральда не було меж, адже він вважав, що нарешті позбувся від жахливого будинку, зробивши на його думку дуже вигідну угоду і до того ж додавши колишній дружині проблем.

Із зустріччю для укладення договору купівлі-продажу зволікати не стали. На наступний день юристи вже оформили всі необхідні папери, а до вечора задоволена Катерина ввозила свої речі назад у своє гніздечко, до якого звикла за багато років. Серед коробок, які вантажники заносили в хату, можна було помітити і новенькі карнизи.

Джерело

You cannot copy content of this page