fbpx
Дозвілля
Чоловіків якого типу ви приваблюєте за знаком Зодіаку?

Багато дівчат задаються питанням: «Що в мені такого, що до мене залицяються виключно страшенні хулігани?» або «Чому доля раз за разом зводить мене з альфонсами і любителями жити за чужий рахунок?» …

Психологи кажуть, що всьому виною характер людини, а ось астрологи сходяться на думці, що ключовим моментом є знак Зодіаку. Саме на нього реагують чоловіки певного типу. Вірити цьому чи ні, особиста справа кожного, але ви завжди можете перевірити це твердження на собі. Для цього достатньо оцінити чоловіків, які в’ються навколо вас.

Овен

Активна і цілеспрямована жінка Овен мріє бачити поруч з собою сильного чоловіка з активною життєвою позицією. Їй необхідний темпераментний і пристрасний чоловік-завойовник, який буде постійно завойовувати її, але при цьому поступиться їй місце на чолі сім’ї. По суті, їй як повітря необхідний сангвінік з войовничим характером.

Однак зустріти бажаного чоловіка непросто, адже на шляху такої панночки зустрічаються інфантильні хлопці, ледарі і лежебоки, які мріють звалити на Овениху свою відповідальність і функції із забезпечення сім’ї. Благо, дана представниця слабкої статі володіє сталевим характером, і моментально відсіває альфонсів та інших особистостей, які не відповідають її уявленням про ідеального чоловіка.

Телець

Представниця знаку Телець мріє бачити поруч з собою сильного, спокійного і турботливого чоловіка. Їй потрібен справжній господар, який здатний виконати будь-яку роботу по дому і доглянути за дітьми. При цьому сама вона готова підкорятися чоловікові, бути в повному розумінні слова «за чоловіком».

За темпераментом дівчатам знаку Телець підходить неспішний розважливий флегматик, однак, на ділі такі панянки частіше стають жертвами маніпуляторів. Навколо них постійно крутяться корисливі чоловіки, які бажають обібрати Тельця «як липку» або використовувати цю жінку в своїх корисливих цілях. Розпізнати маніпулятора не так вже просто, а тому панночці не слід поспішати давати згоду на пропозицію руки і серця.

Близнюки

Дівчата знаку Близнюки – життєрадісні і надзвичайно працьовиті особи, які мріють зустріти всебічно розвиненого чоловіка, з яким можна створити загальний бізнес і подорожувати по світу. Їм необхідний надійний друг і партнер, який не допустить рутини у відносинах і перетворить кожен день на свято. Таким жінкам підходять справжні сангвініки і холерики.

Але якщо проаналізувати, симпатичні дівчата Близнюки як магнітом притягують до себе ледачих і нездатних на вчинки чоловіків. Відзначивши активну позицію такої дівчини, її бажання забезпечити себе і свого партнера, цей чоловік «бронює» собі диван, і не бажає підніматися зі свого улюбленого місця навіть коли пропонують розважитися.

Рак

Чарівна, ранима і неймовірно жіночна Ракиня шукає, перш за все, захисника, чоловіка, у якого вона викличе бажання оберігати свою даму від будь-яких життєвих негараздів. Їй дуже підходить рішучий і владний представник сильної статі, якому дівчина знаку Рак буде цілком належати. Їй підходять чоловіки-наставники і міцні господарники, які здатні тримати все в своїх руках. Як правило, це флегматичні особистості.

Але бажання не завжди збігаються з реальністю. З таким підходом до вибору чоловіків Ракині стають дуже вразливими, привертаючи до себе егоїстичних, цинічних і грубих чоловіків. Для них така дівчина стає рабинею, але не коханою жінкою. А потрапивши в таку ситуацію, виправити становище буде вкрай проблематично.

Лев

Стильна, витончена, яка знає собі ціну Левиця потребує впевнених у собі, зухвалих чоловіків, авантюрного характеру. Їй необхідний партнер, здатний приборкати її норовливий характер і при цьому не придушити її волю. Їй підійде обдарований чоловік, що володіє творчим потенціалом, для якого Левиця стане музою. В ідеалі чоловік повинен володіти темпераментом сангвініка.

Красуня Левиця, та до того ж володарка сильного характеру, притягує поганих хлопців, людей різких і здатних на необдумані вчинки. До слова дуже часто в них виходять міцні шлюби, в яких партнери доповнюють один одного. А ось слабкі меланхолійні чоловіки просто побоюються Левицю, і не ризикують зав’язувати з нею стосунки.

Діва

Спокійна, розсудлива і дуже домашня Діва воліла б мати поруч з собою високоінтелектуального, інтелігентного чоловіка, який би займався наукою або дослідження. При цьому, з огляду на владний характер Діви, їй ідеально підходить чоловік із слабким характером, меланхолік, яким можна управляти і підлаштовувати під себе. При цьому партнер не повинен бути ганчіркою, у нього повинна бути харизма, і головне, він повинен всією душею любити свою Діву.

Дивно, але навіть при ретельному відборі претендентів Діва нерідко зупиняє свій вибір на безвідповідальному і непристосованому до життя «маминому синочку». Хоча, можливо, саме зайва опіка Дівою свого партнера робить його таким. У цю ж категорію варто віднести і всіляких пристосуванців, що вважають за краще жити за рахунок жінок.

Терези

Така собі великосвітська дама, з хорошими манерами і широким кругозором, дівчина Терези бажає мати і відповідного партнера. Він повинен бути інтелектуально розвинений, добре розбиратися в мистецтві, бути галантним кавалером і справжнім лицарем. Їй підходить чоловік-захисник або чоловік-господар. Він повинен володіти флегматичним характером або мати риси життєрадісного сангвініка.

Справедливості заради варто сказати, що Терези часто знаходять свою справжню любов з першої спроби. Однак так відбувається не завжди, адже жінці даного знаку дуже складно відповісти наполегливому чоловікові «ні». В результаті поряд з нею нерідко виявляються альфонси, бабії або чоловіки, які намагаються зробити кар’єру за рахунок жінки.

Скорпіон

Ця жінка з активною життєвою позицією і великими планами на життя намагається роздобути собі в чоловіки чоловіка активного, працьовитого, який зможе втілити в життя всі її задуми. Скорпіони – чудові маніпулятори, яким необхідний поруч керований чоловік, з пробивним характером і активною життєвою позицією. В ідеалі це має бути сангвінік, адже пані даного знаку Зодіаку самі ніколи не сумують.

Скорпіон ніколи не буде підкорятися, а тому притягують  до себе чоловіків з більш слабким характером. На жаль, серед них нерідко трапляються безвольні і безхребетні особистості, які готові сісти на шию Скорпіонші і звісити ніжки. Правда в цьому є і свої плюси. Скорпіон – відмінний мотиватор, який може підштовхнути навіть безвольного чоловіка до розвитку і зльоту кар’єри.

Стрілець

Невгамовна дівчина знаку Стрілець бажала б знайти чоловіка темпераментного, легкого на підйом і такого ж «ОбЕзБаШеНоГо», як і вона сама. Їй необхідний чоловік-свято, що має різнобічні інтереси і здатний на божевільні вчинки. Правда з роками така жінка починає потребувати більш статечного чоловіка, такого собі наставника, який допоможе приземлити Стрільця і ​​допомогти пристосуватися їй до тихого сімейного життя.

Потрібно зауважити, що у Стрільців відсутній фільтр, який би відсівав неякісних хлопців. Тому на шляху таких дівчат нерідко зустрічаються «вічні мандрівники» – чоловіки, абсолютно не підходящі для сім’ї, на яких неможливо покластися. Якщо Стрілецю зустрінеться саме такий чоловік, її може очікувати не найприємніше сімейне життя.

Козеріг

Серйозні і здаються злегка відстороненими дівчата Козероги, прагнуть отримати в чоловіки вольового чоловіка. В ідеалі це має бути чоловік-начальник – чіткий, розважливий, що знає як забезпечити сім’ю і нажити капітал. Їй підійде чоловік, із стійкою життєвою позицією, без романтичних замашок і непередбачуваних вчинків. Він повинен бути надійним і вірним своїй обраниці.

А ось саму жінку Козерога в якості об’єкта уваги нерідко розглядають нарциси, а також особи, які бажають зробити кар’єру або збагатитися за рахунок багатої Козерожки. В цьому випадку прониклива панянка даного знаку дуже скоро починає відчувати розчарування в своєму партнері.

Водолій

Ексцентричні і оригінальні Водолії намагаються оточити себе розумними чоловіками, які прагнуть до чогось нового, досліджують і пізнають навколишній світ. Їх герої – сміливі новатори і першовідкривачі, чоловіки-творці. Для таких представників сильної статі дівчина Водолій може стати справжньою музою. За темпераментом Водоліям ближче чоловіки холерики, хоча підходять і меланхоліки.

Це здасться дивним, але дівчата Водолії, самі того не бажаючи, притягують нудних, приземлених хлопців, які не люблять розлогих дискусій, і звикли з усіма в усьому погоджуватися. Вони вважають, що зустріли ту дівчину, яка відкриває для них новий, цікавий світ. Можливо це і так, але в процесі взаємодії вони просто гублять креативність Водолія і не дають їй розвиватися.

Риби

Загадкові і таємничі Рибки мріють про чуттєвого чоловіка. Їм необхідний чоловік-господар, який візьме на себе всі турботи ніжної панянки і огорне її неземною любов’ю. Риби не бояться здатися слабкими, вибираючи чоловіків, які проявляють чисто чоловічі якості – силу, сміливість і відвагу. Таким представникам сильної статі вони готові віддаватися без залишку.

Помилка розпещених Рибок в тому, що вони дуже довірливі, а тому «клюють» на чоловічі слова, які нерідко розходяться з ділом. Такі чоловіки нерідко виявляються зовсім не тими, за кого себе видають, що з часом викликає глибоке розчарування у милих представниць знаку Риби. Адже правду кажуть «Жінки люблять вухами».