fbpx
Дозвілля
Чоловіки народжені під цим знаком Зодіаку, на думку Астрологів, є найбільш лояльні в стосунках з власними обраницями, та є зразковими партнерами

Чоловіки народжені під цим знаком Зодіаку, на думку Астрологів, є найбільше лояльні в стосунках з власними обраницями, та є зразковими партнерами.

Стрілець

Стрільці є свободолюбивим знаком Зодіаку. Чоловіків цього сузір’я люблять бути незалежними, розуміють кохану, яка прагне того ж самого. Допомагають своїй коханні самореалізуватися та досягти бажаного результату. Відтак це неабияк зміцнює їхні шлюби, кохана щаслива, що важливо для Стрільців.

Риби

Чоловіки цього знаку навіть не намагаються когось контролювати. Риби часто витають у хмарах, всі негаразди вони вирішують в міру їх надходження. З коханою із легкістю ідуть на компроміс, тому з ними приємно будувати стосунки. Те, що робитиме їх панночка, представники знаку залишать на її совісті. Риби спробують вмовити, наведуть безліч прикладів. Але якщо ніщо не вдасться, вони спокійно відійдуть убік.

Водолій

Водолії також є волелюбними, вони не дивляться на те, що говорять і роблять оточуючі. Мають таку звичку, бути зосередженими лише у собі. Обранка поруч із ними житиме своїм життям. Час від часу Водолії будуть вести душевні розмови, але це вони робитимуть для порядку, а не з метою виправити або допомогти своїй коханій.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page