fbpx

Чоловіки яких знаків Зодіаку найбільш люблячі та віддані у коханні

Рейтинг найбільш люблячих чоловіків за знаком Зодіаку.

Статус найромантичнішого знака Зодіаку заслужено отримують Рaки. Судячи з кількості виявленої уваги до жінки, Рaки – безумовні лідери. Однак не все так просто. Слід розуміти, що не кожна жінка потребує саме в таких знаках уваги, які їй приділяє чоловік-Рaк, бо він може не помічати її реальних потреб. Проте в більшості випадків Рaки втілюють в собі той самий образ романтичного закоханого, пише Радіо Максимум

Читайте також: ХВOРOБИ, ЯКІ ЛІКУЄ КАРТОПЛЯНА ШКІРКА

Багато жінок погодяться, що представники знака Зодіаку Лев – одні з найпалкіших коханців. І все ж, чи робить це їх люблячими? Так. Багато жінок потребують саме в такому супутнику життя: впевненому, сильному, мужньому. Звичайно, не все те золото, що блищить, і багато хто скаже, що Льви егоїсти, але такі чоловіки егоїстичні лише до тих пір, поки не зустрінуть ту жінку, яку вважатимуть гідною себе.

Третіми в цьому рейтингу, але цілком здатними поборотися за перше місце на олімпу романтизму, стали Водолії. В природі цього знака немає початкової романтичної складової, але чоловіки-Водолії усвідомлено підлаштовуються під вас, намагаючись виконати будь-які ваші побажання. Хтось сприйме таку поведінку нещирою, але це помилка. Просто Водолії думають в першу чергу про ваші потреби, а не про свої.

You cannot copy content of this page