fbpx
Перейти до вмісту

Чому чоловіки балують капризних жінок, а на нормальних “забивають”

Ви бачили ці надуті губки, широко розкриті очі, насуплені брівки і протяжне “ти мене не лююююбиш”. Ось вона висить у нього на плечі і скиглять, а він радісно виконує всі її бажання і примхи. Вона просто тикає пальцем, говорить що хоче, а він – робить. Вона радіє, а потім знову вимагає. І чоловік робить їй подарунки, дарує квіти і кидає весь світ до її ніг.

А якщо ти “нормальна, правильна жінка” – то, після закінчення букетно-цукеркового періоду, бажання балувати, залицятися і радувати свою жінку у чоловіка кудись зникає.

Так що ж “звичайна, нормальна жінка”? Вона дивиться на це і думає: “Я то собі такого не дозволяю!”, “Як взагалі можна маніпулювати і випрошувати!”, “Ой, та вона себе не поважає!”, “Вона його просто використовує!”, “Жах, яка вимоглива “,” А самій купити слабо ?! і т.д.

“Справжня, поважаюча себе жінка, ніколи не буде просити про щось просто так, тим більше прямо. Вона спочатку буде мовчки хотіти”

“Як так, взяти і попросити, а раптом він відмовить? А раптом він щось попросить взамін? І я буду йому щось ВИННА?! Ні, ні, ні, я ж самостійна!”

Але ж так хочеться, щоб сам! Щоб Чоловік сам здогадався і зробив, а жінка ніби й ні до чого, і не хотіла зовсім – романтика. Тому починає натякати, потім лякатися того, що натяк схожий на прохання, гордо підкидати голову і робити незалежний байдужий вигляд, щоб, не дай бог, мужчина не здогадався, що вона САМА від нього щось хоче.

На цьому етапі у чоловіка зазвичай починається легка парaноя, він бачить що з жінкою щось не те відбувається, а що – зрозуміти не може…

Якщо чоловік так і не розгадав – жінка ображається, дратується. А зізнатися, чому, не може… адже тоді все розкриється. Тому починається просто стадія “Ой, ВСЕ!!!”

До цього моменту у чоловіка вже смикається око. Він починає згадувати все, що він зробив за останні роки, щоб хоч якось знайти причину в собі…

Жінка вже натворила купу дивацтв, тому назад уже дороги немає, і прямо сказати, що це все через “не подаровані квіти”, вона не може, тому починає узагальнювати і порівнювати. “Ти нічого для мене не робиш… А он Маринці її мужик щодня цвяхи забиває…”

Тут у нього перестає сіпатися око, і так як на попередньому етапі він ЗГАДАВ ВСЕ, а можливо навіть записав, що робив для неї, то від фрази “ти нічого для мене не робиш” він починає біситись!

Мало того, що він квіти не подарував, так ще і злитися почав! Починається останній етап – розправа! Раз ти так, то я теж більше тобі нічого не дам! Конфлікт, війна, взаємний обмін адресами, і поїзд стосунків, чоловіча гордість, честь і гідність їдуть в Пилипець (там, до речі, красиво дуже)!

І виходить, що замість того, щоб прямо тикнути пальцем у вітрину і поканючити, як примхлива дівчинка, Горда жінка спочатку постраждає, доведе мужика до краю, розсердить, вони пошлють один одного, потім з опущеними головами підуть в магазин або вона сама все купить/зробить.

А так ні… нормальна жінка – вона зовсім не вимоглива і взагалі не маніпулює.

А примхлива вона ж весь час все просить, і щоб зробити її задоволеною, чоловікові потрібно просто вибрати з безлічі “хочучок”, те, що він зробить для неї сьогодні. “Гідна” – вона ж нічого від нього не хоче, вона ж хоче все сама, та ще й образитися може, не так зрозуміти, віддаровуватись. Як би так навчитися справлятися з усіма своїми стpахами виявитися в неоплатному боргу і бути трохи простіше…

За матеріалами – Coffeewithmilk.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Позначки:

You cannot copy content of this page