fbpx
Без категорії
Чому чоловіки втрачають коханих жінок – дуже правильна стаття

Ми звикли чути, що жінка – це берегиня домашнього родинного вогнища. Так прийнято в нашому суспільстві. І складається враження, що сімейне щастя і фортеця сімейних уз залежить від того, наскільки добре справляється жінка зі своїми обов’язками в подружжі, розповідає Мир Красоты.

Чоловіки хочуть бачити в своїй дружині гарну домогосподарку, турботливу матір для своїх дітей, звабливу коханку, і вірну подругу. А що готові дати взамін?

Читайте також: Коли жінка перестає кохати чоловіка, вона відчуває ці 8 речей

Найчастіше чоловік вважає, що його роль зводиться до того, що він повинен матеріально забезпечувати свою сім’ю, крім цього, за великим рахунком, він нічого і не повинен.

І дуже часто чоловіки, які добре заробляють, займають високу посаду або управляють своїм власним бізнесом, забезпечені житлом, мають дорогий автомобіль, в повній мірі забезпечують свою дружину і дітей вважають, що їх соціальна функція, як чоловіка і глави сімейства, виконана на сто відсотків.

Вони вже можуть дозволити собі не звітувати про свої особисті витрати, посиденьки з друзями і навіть по кілька днів не з’являтися вдома. Мовляв “я свою функцію виконав, маю право розслабитися”.

А що залишається жінці? Звичайно, перший час вона буде ображатися і влаштовувати сцени, у відповідь на які буде отримувати презенти. Але з часом постійні образи починають переростати в щось більше. Можливо неприязнь і навіть ненависть.

І якщо раніше вона і була вірною подругою, яка допомагала своєму чоловікові порадою і підтримкою, і з якою вони разом пережили всі лихоліття, обговорили чимало важливих проблем і прийняли стільки ж доленосних рішень, то тепер вони навіть не знаходять спільних тем для розмов.

Починають спати порізно, посилаючись на різного роду причини і поступово відділяються один від одного настільки, що стають чужими людьми.

Вся справа в тому, що чоловік просто перестає помічати внутрішній світ, переживання й інтереси дружини. Якщо вона жила його життям і проблемами, він ніколи з таким завзяттям не вникав в її життя і її проблеми. І мова йде, звичайно, не про побутові речі.

Читайте також: Шлюб руйнує не відсутність грошей, близькості у лiжку чи спілкування. Реальна причина інша. І вона страшніша

Навіть якщо чоловік помічає і цінує домашній затишок і порядок, внесок жінки у виховання дитини, жінці потрібно щось більше. Так він слухає її, але вже не чує, дивиться не на неї, а крізь неї.

І коли вона втрачає будь-яку надію на те, що чоловік знову стане з нею близький, як раніше, або настільки байдужіє до нього, що не бачить сенсу в подальшому спільному проживанні, вона приймає рішення піти від нього.

І ось тут, чоловік в подиві – чому вона пішла? “Адже я ж даю їй все, що вона хоче, вона зі мною ні в чому не має потреби, я її всім забезпечив”.

Тільки коли вона пішла, він розуміє, наскільки вона була йому дорога і що, насправді, все його життя крутилася навколо неї, що вона і була сенсом його життя, все було заради неї, ще тоді, коли вона була щасливим, повним любові і надій дівчиськом, з якого все починалося і до сих пір.

Але вона пішла і повернути її вже навряд чи вийде, тому що він спустошив її почуття і знищив у ній її любов до нього своєю черствістю і байдужістю.

Чоловіки, бережіть свою любов, цінуєте жінку, яка поруч з вами, з якою ви пройшли вогонь і воду. Яка для вас готова на все. Не вбuвайте в ній почуття до вас, це найсвітліше почуття любові і ніжності.

facebook