fbpx
Дозвілля
Чому сильним жінкам подобається ходити без макіяжу

Для багатьох жінок ідея покинути будинок без повноцінного макіяжу здається лякаючою. Макіяж став величезною частиною нашої культури – жінки щоранку наносять його з гордістю. Макіяж – це та частина жіночої рутини, яку вона повинна виконати, перш ніж вийти на вулицю. Але на кожну жінку, яка носить макіяж, є одна жінка, яка його не любить. І ця тенденція набирає популярність.

Нема чого приховувати, нема чого боятися

Є вагомі причини для того, щоб провести день без макіяжу: кілька наукових досліджень показали, що жінки, які не носять косметику, щасливіші. Наче їм нема чого приховувати, як на обличчі, так і в інших сферах життя. Вважається, що жінки, які носять косметику, щось приховують – прищ або пігментну пляму.

Жінка, яка не носить макіяж, розуміє, що ніхто не досконалий. Але, незважаючи на це, вона відчуває себе комфортно в своїй власній шкірі. І це розширює межі. Уявіть собі, що вам не потрібно турбуватися з приводу щомісячної покупки тонального крему, а все що вам потрібно зробити вранці – це встати, вмитися і відправитися в дорогу.

Зморшки, веснянки, прищі: все це частина нас

Коли ви проводите час, дивлячись на себе в дзеркало, ви помічаєте маленькі недоліки – зморшки або те, які гарні у вас очі. Хоча ви можете бути схильні шукати в собі недоліки, сильні жінки, які вважають за краще відмовлятися від макіяжу знаходять в своїй зовнішності лише переваги.

Зрештою, у всіх є зморшки, веснянки, прищі і волосся на обличчі. Все це частина того, хто ми є. Упевнені і щасливі жінки знають про це. І чому ні? Бог дав вам це лице з якоїсь причини. Воно призначене для того, щоб ходити по землі з усмішкою.

Експеримент

Якщо ви думаєте про те, щоб відмовитися від макіяжу, спробуйте цей невеличкий експеримент. Він покаже, наскільки вам комфортно жити без косметики. Станьте перед дзеркалом і 10 хвилин дивіться на всі особливості вашого обличчя. Зверніть увагу на тон шкіри і веснянки. Подивіться, як виглядають ваші очі і лінія губ. Вам не знадобиться багато часу, щоб побачити, що ви прекрасні. І якщо ви все ще не впевнені, відчуваєте себе некомфортно без макіяжу, спробуйте деякий час ходити без нього.

Почніть з відмови від туші для вій, спробуйте наносити прозорий блиск для губ замість губної помади. Використовуйте легку тональну основу, не наносите багато продуктів на обличчя. Використовуйте нейтральні відтінки.

Сильній жінці зручно в своєму природному обличчі

Сильні жінки щасливі з багатьох причин. Одна з них в тому, що їм зручно в «своїй власній шкірі». Це те, до чого багато хто прагне, але ніколи цього не домагається. Їм важко розслабитися і бути задоволеним тим, хто вони є. Але сильна жінка може дивитися на себе в дзеркало, вона пишається тим, ким є.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.

You cannot copy content of this page