fbpx
Події
“Чи то розуму не стало, чи уміння теж замало”: пісня присвячена Дню матері у школі-садку на Прикарпатті наробила галасу у мережі

Текст пісні оприлюднила в Facebook одна з мам. Каже, слова роздали дітям у школі-садку І ступеня імені Софії Русової. В пісні йдеться про батьків і матерів, які носять модні нині подерті штани, пише “Репортер”

У школі-садку виданню пояснили, слова пісні діти справді вивчають до Дня матері.

Як розповіла виданню директорка Марія Ільків, пісню подарувала школі-садку Галина Терлецька, авторка слів і музики. Галина Терлецька присвятила пісню “колективу, що виховує українців і береже українську культуру “.

“Кращого подарунку і захисту дітей від їхніх батьків я ще не мала, – говорить Марія Ільків. – Тут нічого немає страшного, дуже гарні слова. Бабусі тішаться, чому ми вчимо їх внуків. У той час, коли в країні йде війна, головна проблема – це мода на штани? Чого можуть навчити дітей мами, які водять дітей біля подертого коліна?”

Читайте також: Попросила викликати швидку, але було вже надто пізно: у Харкові медики не змогли врятувати 15-річну школярку

Пісню до Дня матері вивчатимуть чотирирічки середньої групи школи-садка. Марія Ільків додає, що так вихованцям пояснюють, що мода на подерті коліна – неприпустима.

“Ми маємо навчити дітей охайності – одягатися так, щоб вони своїм зовнішнім виглядом не дратували оточення, – говорить Марія Ільків. – Культуру треба прививати. Така мода – порушення прав дитини, бо батьки зобов’язані передати культуру з дідів-прадідів. Ми такі пісні співаємо дітям з 90-х років і немає в цьому нічого антилюдського чи антидержавного. Ніхто не принижує батьків”.

facebook