fbpx

Чиновники Путіна таємно звернулися до західних дипломатів, щоб припинити війну в Україні, – Мirror

Експерти стверджують, що високопосадовці та члени еліти президента Володимира Путіна «панікують» і хочуть вести переговори, щоб припинити війну в Україні.

Так один високопоставлений кремлівський чиновник таємно звернувся до західних дипломатів з проханням допомогти припинити вторгнення в Україну. Це сталося вчора ввечері, пише Мirror з посиланням на власні джерела у розвідці.

Кажуть, що таємний член еліти Володимира Путіна заявив, що Кремль перебуває в паніці та відчайдушно хоче, щоб війна закінчилася.

Заяви про цей крок були зроблені в доповіді, поширеній західними спецслужбами.

У документі йдеться: “Представник путінського найближчого оточення направив на Захід сигнал про бажання вести переговори. Настрій кремлівської еліти – панічний”.

Вважається, що старші офіцери та чиновники, наближені до Путіна, стурбовані жорсткими санкціями Заходу та занепадом економіки, спричиненим війною. Деякі діячі Кремля також стурбовані дедалі тривожнішими ризиками, такими як бойові дії на Запорізькій атoмній електростанції в Україні, йдеться у статті.

Ймовірно, це звернення за спиною Путіна було спрямоване на контакти з ЦРУ або західними дипломатами.

Інсайдер скаржиться, що опиниться в надзвичайній небезпеці разом із своєю родиною, якщо його дані будуть оприлюднені, бо Путін уже провів кілька чисток, звільнивши військових командирів і старших шпигунів.

Деякі навіть зникли або загадково занедужали.

Також видання розповідає про вчорашню розмову з високопоставленим українським дипломатичним джерелом:

«Якщо хтось із близького оточення Путіна вже зробив спроби, це не стане несподіванкою. Часто буває, як це сталося на завершальному етапі Другої світової війни, коли офіційні особи сторони, стурбовані своїм майбутнім, намагаються забезпечити його. Багато хто з кремлівської «еліти» знайомий із життям на Заході, вчив дітей у західних університетах і жив деінде. Вони знають, що подалі від Путіна можна жити добре, але поки що вони нічого з цим не зробили, оскільки дуже налякані тим, що з ними станеться».

Фото: УП.

08/16/2022

You cannot copy content of this page