fbpx
Дозвілля
Де слід відпочивати відповідно до знаку Зодіаку

Кожен вибирає відпочинок на свій смак. Когось манить піщаний пляж, щоб можна було де витягнути ноги, комусь більше до душі активний відпочинок в горах або на снігових піках. А є й ті, для кого немає кращого місця, ніж заміський будинку.

Різні види відпочинку підходять не тільки різним за темпераментом людям, але ще і залежать від знаку зодіаку. І чим вищим буде збіг, тим більше шанс, що приємне проведення часу принесе користь і тілу, і духу. Багато хто навіть не здогадуються, наскільки часто відпочинок не задовольняється саме через неправильний підхід до його вибору.

Овен

Будь-яка фізична активність – це стихія Овна. Кінна прогулянка, серфінг, гірськолижний курорт, ось куди слід цілитися цьому знаку, при виборі путівки. Йому не буде нудно, а заодно і тіло залишиться в формі.

Телець

Тема природи. Тельці швидко знаходять спільну мову з навколишнім світом. Їм підійде відпочинок за містом, в лісі або біля озера. Особливо вітається поєднання з їжею. Для Тельця немає нічого кращого, ніж провести час на відкритому повітрі, в компанії смачного обіду.

Близнюки

Будь-яке місце, де є спілкування і люди. Ізоляція протипоказана. Близнюки – знак соціальний і вони легко підживлюються духовно від інших людей, отримуючи задоволення відпочиваючи в суспільстві.

Рак

У них навпаки – мати свій куточок самотності, ось те, що прекрасно підійде для тихих і спокійних Раків. Вони займуться своїм внутрішнім світом і таким чином будуть черпати енергію і силу.

Лев

Як і Близнюки, Леви соціальні, однак, в їхньому випадку увага всього соціуму має бути направлена виключно на них самих. Бути в центрі загального захоплення, упиватися похвалами – ось, де справжнє місце сили Львів.

Діва

Немає відпочинку краще для Діви, ніж зайняти себе генеральним прибиранням. Розгребти мотлох, навести нарешті лад на горищі або перебрати шафу і викинути непотрібні речі. Для когось це пекельне заняття, а ось Діва відпочине і зарядитися бадьорістю.

Терези

Цінителі мистецтва і відпочинку. Виставки, музеї, магазини – місця, де Терези відчувають себе найкраще. Ніхто так не оцінить прекрасне як вони. До речі, витрачати гроші на шопінг Терези також вміють віртуозно.

Скорпіон

Цей чуттєвий знак отримує справжню насолоду і відпочиває як душею, так і тілом, всюди, де зможе підзарядитися  енергетикою кохання. Техніки та практики кохання благотворно позначаться на Скорпіонові.

Стрілець

Отримання нової інформації, навчання та вбирання всього незвіданого. Подорожі в інші країни або вивчення новинок. Ось істинна стихія Стрільця, звідки він черпає силу і натхнення. Гострий розум і природна допитливість самі диктують Стрільцю, куди йому слід відправитися в наступну відпустку.

Козеріг

Його сила там, де є обмеження. Дієти, розпорядок дня, суворе дотримання правил. Козеріг зі своїм аскетизмом і твердим характером відпочиває в стихії, де соціальні та більш вільні знаки ніколи б не вжилися. Чим сильніше його заганяють в рамки, тим сильнішим стає Козеріг.

Водолій

Все, що захоплює Водолія стає джерелом його невичерпної сили. Хобі, інтереси будь-якого характеру, аби приваблювали і задовольняли його цікавість. Момент захоплення, коли не існує зовнішнього світу, ось де по-справжньому відпочиває Водолій.

Риби

Як водяний знак, Риби черпають силу зі своєї стихії. Будь-які водні види спорту, просто плавання, медитація біля води, прогулянка під дощем – в загальному все, що пов’язано безпосередньо з водою піде на користь Рибам, зарядить їх силою і додасть енергії.

You cannot copy content of this page