В жодному пункті закону не зазначено, в якому місці мають право чи повинні вручати повістку. Тому її можна отримати будь-де – на вулиці, на робочому місці, вдома, на блокпостах, на заправці.
Варто зауважити, що перед врученням повістки необхідно, спочатку треба встановити особу, якій вона вручається. У воєнний час громадяни зобов’язані завжди носити з собою документи і надавати для перевірки уповноваженій особі. На підставі документа, що посвідчує особу, і виписується повістка.
Повістки мають право вручати:
співробітники військкомату;
працівники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування;
посадові особи районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
роботодавці;
керівники навчальних закладів;
співробітники поліції.
Варто зазначити, що оприлюднена раніше у ЗМІ інформація про чотири хвилі мобілізації не відповідає дійсності. Не зазначено це і у законі “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, на який усі посилалися.
Більше того, у Сухопутних військах ЗСУ підтвердили, що наразі в Україні немає жодних хвиль, а відбувається загальнонаціональна мобілізація в умовах воєнного стану. А плутанина з хвилями виникла через те, говорять, що вони дійсно були, але у 2014-2015 роках, коли почалася війна на сході України. Наразі мобілізація не ділиться на етапи. пише ТСН.
За матеріалами ТСН.
Фото ілюстративне. 06/08/2022
Популярні статті
- Як черги з “євроблях” зашкодили репутації України
- РФ ввела санкції проти групи Єрмака-Макфола і зробила помилки в іменах
- Як бреше Міноборони росії – дослідження видання «Проект»
- За один день «енергетичного безвізу» Україна заробила десять мільйонів гривень — Шмигаль
- Заради того, аби “роздати” якомога більше паспортів рф. Окупанти на окупованій Херсонщині широко поширюють черговий фейк