fbpx

“Дехто з них користується нашою гостинністю”: У Рівному роз’яснили кого і куди переселятимуть з гуртожитків, а хто з тимчасово переміщених осіб зможе і далі проживати в студентських гуртожитках

Раніше повідомлялось, що у Рівному через початок навчального року, який повинен пройти в очному режимі, місцева влада планує частково виселяти з гуртожитків вимушених переселенців. Міський голова Олександр Третяк заявив про те, що потрібно перевірити, чи й справді декому із них нікуди повертатись.

За його словами, тим, у кого залишилось житло на звільнених територіях – прийшов час повертатись додому і не зловживати допомогою держави.

Як повідомила Суспільному заступниця міського голови Рівного з гуманітарних питань Марина Кузмічова, насамперед виселятимуть переселенців, які мають змогу повернутися на деокуповані території – Київської, Чернігівської, Сумської областей.

Цитуємо слова  Марини Кузмічової:

“В принципі, не у всіх переміщених осіб втрачене житло, дехто з них користується нашою гостинністю, можна так сказати, тому що є багато волонтерських штабів, багато надається допомоги, з дітьми багато займаються і в принципі – в нас знаходитися зручно.

Але треба думати за тих, хто буде далі вчитися, то ми будемо проводити так звану фільтрацію”.

Людям, які втратили своє житло або виїхали з окупованих територій, міська влада планує підшукати інше помешкання.

А в майбутньому у Рівному для переселенців планують побудувати модульне містечко.

Директорка студмістечка РДГУ Віра Бабак повідомила журналістам Суспільного, що зараз у гуртожитках проживає 444 переселенці, з яких 77 дітей. Вона сказала:

“Я думаю, що місця у нас вистачить і для внутрішньо переміщених осіб, і для студентів. Будуть проживати і студенти, які цьогоріч вступлять, місця будуть. Студенти, які вже проживають – так само поселяться у свої кімнати.

Ми не можемо переселенців десь вигнати, тому що є такі, в кого і будинки погоріли, і документи. Думаю, ми нікого не лишимо в біді”.

08,07,2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.

You cannot copy content of this page