fbpx
Без категорії
Державна податкова служба виписала проінспектованим АЗС штрафів на понад 14 млн. гривень. У чому причина

Державною податковою службою України було здійснено 190 перевірок автозаправних станцій України.

Перевіряли ті АЗС, на які надходили скарги про порушення у сфері ціноутворення від громадян, держорганів та громадських організацій.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПС.

Так, згідно з повідомленням, інспектори виявили порушень на загальну суму 55,4 млн грн. 13,7 млн грн з яких – це порушення вимог законодавства про ціни та ціноутворення.

Цитуємо:

“Державна податкова служба України продовжує забезпечувати дієвий контроль за дотриманням законодавства про ціни та ціноутворення суб’єктами господарювання сфери роздрібної торгівлі пальним”.

Раніше ми повідомляли, що, 15 березня Верховна Рада України ухвалила за основу і в цілому законопроєкт “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану”.

Згідно документу, одним із тимчасових податкових послаблень є скасування акцизу на пальне і зниження ставки ПДВ з 20% до 7%. Такі дії дали змогу зменшити ціни на пальне на 12-13 грн/л.

Наразі, за оцінками Кабміну, після цього рішення очікувані граничні ціни на дизельне пальне будуть не вище 58 грн за літр, а ціни на бензин – не вище 52 грн за літр.

23,06,2022

Головне фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page