fbpx

Десять імен, до яких щастя так і липне

10 імен, які приносять щастя

Олена: прекрасна або премудра?

Ім’я багато значить в житті дитини, і за опитуванням багатьох людей, були названі 10 імен, які приносять щастя. Їх власники, як їм здається і за висновками оточуючих, відносяться до найщасливіших. Олена серед жіночих імен вважається одною з найщасливіших. Власниці цього імені мають світлу і легку долю, не затьмарену важкою нестабільністю і бідами, вони розумні і привабливі, легко роблять кар’єру, досягаючи значних висот у своїй професії. Вони товариські, відкриті і легко сходяться з людьми, з усіма знаходячи спільну мову.

Олександр – захисник

Серед чоловічих імен це ім’я вважається особливо щасливим і успішним. Воно має грецьке походження і несе в собі особливий сенс – «оберігає», «захисник», «справжній чоловік». У різних варіаціях це ім’я поширене по всьому світу, але найзнаменитішим його володарем став Олександр Македонський. Велич цього імені, без сумніву, відбивається на його власниках. Всі Олександри величні з самого дитинства, вони наділені особливими якостями характеру. Їм властива напористість і сміливість, впевненість в собі і здатність до знаходження спільної мови з будь-якими людьми. За рахунок цього люди з цим ім’ям досягають великих висот в кар’єрі і щасливі в особистому житті, вони можуть бути відмінними керівниками, при цьому стаючи ще й ідеальними чоловіками й батьками.

Наталя – всім рідна?

Це жіноче ім’я відноситься до одного з найбільш везучих і щасливих. Жінки з таким імменем впевнені в собі, наполегливі і не згинаються перед будь-якими труднощами. Власниці цього імені працелюбні і акуратні, дуже комунікабельні і щирі, хоча вони можуть бути запальними, але завжди легко остигають, що робить їх спілкування з людьми цілком близьким і щирим. Наталі працелюбні, вони прагнуть досягти висот у кар’єрі і часто їм це дуже добре вдається. За рахунок своєї комунікабельності, вони завжди перебувають у центрі уваги, можуть повести за собою людей і створити грамотну команду професіоналів, що досягають найамбітніших цілей. Не менш щасливо складається і особисте життя – у цих жінок дім – повна чаша.

Богдан – Богом даний

Значення цього імені «даний Богом», і таке ім’я не може не дати щасливої ​​долі його власникові. Людина з ім’ям Богдан знає собі ціну, вона спокійна, незворушна і урівноважена, легко сходиться з людьми і досягає великих успіхів в бізнесі, маючи для свого благополуччя все. Нерідко люди з цим ім’ям стають знаменитими, проявляючи неабиякі здібності у творчості або техніці, а також тих сферах, де цінується натхнення і здатність до імпровізацій, нестандартних рішень. У сімейному житті він стає безумовним лідером, всіляко оберігаючи свою сім’ю, дуже любить дітей, трепетно ​​ставиться до коханої жінки, створює для неї комфорт і затишок. Богдан наполегливий і завжди прагне до досягнення всіх цілей, поставлених ним самим перед собою.

Тетяна – упорядниця

Дуже успішне і щасливе ім’я, воно приносить своїй власниці успіх в особистому житті і кар’єрі. Всі Тетяни володіють позитивним настроєм по житті, вони відмінно справляються з будь-якими труднощами, що виникають. Значення імені «повелителька», «призначена» накладає відбиток на особисте життя і кар’єру. Недарма це ім’я попало у топ 10 імен, які приносять щастя. З раннього дитинства ці жінки виявляють неабиякий розум і лідерські якості, вони здатні повести за собою людей, в силу чого нерідко очолюють великі фірми, холдинги і мають в підпорядкуванні багато людей, з якими зберігають чудові стосунки. В особистому житті Тані м’які і поступливі, при цьому дуже наполегливі в створенні затишного сімейного гніздечка. Вони люблять дітей, виховують їх в атмосфері довіри і дружби, їх будинок завжди повен гостей і рідних. Це пов’язано з відкритістю.

Олексій відданий …

Дуже популярне і успішне ім’я, поширене в різних варіаціях по всьому світу. Олексій наділений яскраво вираженими творчими здібностями, через що він нерідко стає відомою особистістю. При цьому володіє відкритим, доброзичливим і урівноваженим характером, що дозволяє йому мати багато друзів і знайомих, а також мати успіх серед жінок. Однак він дуже прив’язаний до тієї єдиної, з якою його зводить доля, він постійний у любові і цінує сім’ю, домівку, любить дітей, піклуючись про сім’ю, більше, ніж про себе самого. Поставивши собі мету, він завзято і наполегливо домагається свого, незважаючи ні на які перешкоди і труднощі. Дуже трепетно ​​і ніжно ставиться до батьків, зберігаючи з ними близькість до самого кінця, цінує своїх колег і нерідко в силу своїх якостей успішно будує кар’єру, займаючи керівні посади.

Читайте також:  Який номер про вас? Як ви тримаєте свій телефон – такий у вас і характер

Ірина мирна…

Жінка з таким ім’ям може домагатися запаморочливих успіхів з різних сферах, так як вміє планувати своє життя і час, володіє творчою жилкою і ясним розумом. Її ім’я в перекладі означає «спокій і мир», і вона своєю присутністю вносить спокій в колектив або сім’ю, допомагає всім абсолютно безкорисливо. Ірина володіє даром переконання, врівноваженим характером і наполегливістю, але без агpесії і надмірного тиску. Цим вона підкуповує оточуючих, які переймаються її ідеями і готові допомагати їй у всьому, знаючи, що вона відповість тим же. Ірина щаслива і в сімейному житті, вона турботлива дружина і мати, її будинок завжди затишний, чистий і привабливий для друзів і близьких.

Микола – «переможець народів»

В першу чергу, своєю силою ім’я завдячує святому Миколаю-Чудотворцю. У різноманітних варіаціях зустрічається по всьому світу, відноситься до десятки найпопулярніших імен та це неспроста. Власники цього імені спокійні і врівноважені, мають харизму, що допомагає їм захоплювати за собою людей, очолювати великі підприємства і концерни. Нерідко Миколаї мають незвичайний розум і тонко розвинену інтуїцію, що допомагає їм у житті уникати неприємностей, заздалегідь їх прогнозуючи і відходячи від небезпеки. Вони привабливі, чарівні і товариські, завжди мають багато друзів, які з радістю звертаються до Миколи за допомогою і отримують її. Дуже цінують якості Миколи і жінки, він завжди користується у них популярністю, але вірний своїй одній і єдиній, з якою йде рука об руку по життю. Любить дітей і стає ідеальним батьком для своїх нащадків.

Княгиня Ольга і інші

Ольга відноситься до дуже яскравих і щасливих особистостей, вона має всі передумови для того, щоб жити в багатстві і любові. (Це ім’я носила одна з великих княгинь, що принесли християнство на Русь). Сонячна, яскрава і відкрита людина, що володіє незвичайною силою, завзятістю і працьовитістю. Це допомагає їй будувати кар’єру і створювати щасливу і міцну сім’ю з безліччю дітей. Ольги відкриті і товариські, діловиті і раціональні, вони легко сходяться з новими людьми і допомагають підтримувати в колективі атмосферу дружби і командний дух. В особистих стосунках вони розважливі і не емоційні, вірні і це дозволяє з партнерами почувати себе легко і спокійно. Такі якості цих жінок допомагають їм стати щасливими в усіх сферах життя.

Іван – «помилуваний Богом»

Одне з популярних в світі імен, що має в різних країнах свої варіації: Іоанн, Ян, Жан, Джон, Айвен і ін. У володаря цього імені сильний ангел-хранитель, який оберігає їх від усіх негараздів і бід. Носії цих імен стають знаменитими, проявляють лідерські якості і здатні до управління людьми. Вони товариські, відкриті і віддані друзям, своїй справі і родині, за рахунок чого їх ім’я також включено в 10 імен, які приносять щастя. І в любові, і в кар’єрі Івани успішні і бездоганні.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page