fbpx

Десять місць на нашій планеті, куди вас не пустять ні за які гроші

Немає нічого більш бажаного, ніж заборонене і сьогодні ми покажемо вам заборонені місця нашої планети, куди навіть найбагатшим жителям Землі вхід закритий

Бункери, таємничі зони, цілі острови і підземні лабораторії – все це викликає чималий інтерес і оточене масою різних історій.

#1 Зміїний острів

Розташований у водах Атлантичного океану, Зміїний острів розташований дуже близько до берегів Бразилії. Це єдине місце, де мешкає одна з найбільш отруйних змій нашої планети – Ботропойд острівний. Щоб зберегти їх популяцію, острів закрили назавжди. Однак при накладенні заборони, влада думала не тільки про вимираючий вид, але і про людей, адже відвідування цього місця може мати серйозні наслідки — на один квадратний метр припадає як мінімум одна змія.

Читайте також: Навіщо американські копи торкаються до машини поpушника рукою відразу після зупинки

#2 Всесвітнє сховище насіння

Величезний бункер, що знаходиться в Норвегії. Його глибина досягає 140 метрів, а а ступінь захищеності об’єкта просто вражає. І недарма, адже всередині зберігається близько ста тисяч мільйонів насінин різних культур. Сховище створено на випадок якихось серйозних кaтaстрoф, що будуть мати глобальний характер. У кожної країни є свій відсік.

#3 Гробниця Цінь Хуана

Виявлена ще в 1974 році, гробниця імператора Цінь Хуана так і не була відкритою. Знайшлося багато активістів, що виступили проти її відкриття, посилаючись на те, що під час розкопок, безцінні для науки та історії речі можуть бути зруйновані або пошкоджені.

#4 Острів Суртсей

Знаходиться біля Ісландії і був утворений завдяки виверженням відразу декількох підводних вулканів. Існує з 1963 року і має площу не більше 3 квадратних кілометрів. Його виникнення викликало не малий інтерес у вчених з усього світу. Острів Суртсей це наочна модель того, як зароджувалося життя на нашій планеті, і щоб не заважати цьому процесу, стороннім людям туди вхід закритий.

#5 Зона 51

До 2013 року уряд США старанно заперечував будь-які факти і чутки про якусь Зону 51, стверджуючи, що нічого подібного в їх країні немає. Зараз же, це найбільш закрита і таємнича вiйськова база на планеті. Знаходиться вона в 135 км від Лас-Вегаса і є ідеальним місцем для проведення випробувань, як нової збpої, так і нових вiйськових розробок. За непідтвердженою інформацією, зона була утворена на місці кaтaстpoфи космічного корабля інопланетного походження і через це, її так старанно намагалися приховати від усього світу.

#6 Сентінельскій острів

Знаходиться біля берегів Індії і є закритим через аборигенів, які проживають на ньому. Їх досі не торкнулася цивілізація, тому індійський уряд вирішив не втручатися в життя племені. Але навіть коли стався потужний цунамі, що накрив острів і з материка були послані вертольоти для надання допомоги, аборигени обсипали їх градом стріл, що тільки підтвердило позицію не втручання в їхнє життя.

#7 Печера Ласко

Унікальне природне явище розташоване на території Франції. На стінах печери є незвичайні і неповторні малюнки, яким понад 17 тисяч років. Тривалий час печера Ласко була відмінним місцем для проведення екскурсій, але незабаром зображення почали зникати. Вдалося встановити, що причиною цього є вуглекислий газ, що видихається людиною, тому печеру закрили від відвідувань.

#8 Острів Морган

Біля берегів Південної Кароліни є досить нeбезпечне місце і це острів Морган. На ньому проживає близько 5 тисяч особин мавп одного виду. Потрапили сюди вони стараннями людей з Пуерто-Ріко, і якщо спочатку деякі були заpaжені гepпесом, то тепер носієм хвороби виступає кожен примат. З’являтися на острові людям суворо заборонено, адже це може стати причиною подальших зaхвopювань.

#9 Секретний архів Ватикану

Папа Римський має незліченну кількість літератури, яка входить в його приватний архів, який розташований в стінах Ватикану. Одна лише протяжність стелажів становить 90 кілометрів. За інформацією, яку, на жаль, немає можливості підтвердити, близько половини книг і матеріалів – це зібрання oкультної літератури з усього світу.

#10 Острів Ніїхау

Ще з 1864 року острів перейшов у володіння сім’ї Робінсонів, яка нікого не пускає до себе в співмешканці. Тут немає ні інтернету, ні мобільного зв’язку, ні доріг, ні машин, ні магазинів.

Електрику виробляють за рахунок сонячних батарей. Родичі, що залишили острів, можуть повернутися на нього тільки на запрошення.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page