fbpx
Без категорії
Десять років дурила чоловіка, аби вберегти сім’ю. Правда їх розлучила

Антон, через десять років безрезультатних спроб завести дитину з дружиною, дізнався, що вона брехала йому, і причиною безпліддя є абoрт, зроблений Лєрою в вісімнадцять років.

Читайте також: Своїх дітей Світлана знайшла в підвалі покинутого будинку. Рідна мати покинула їх, а люди гнали

Майбутнє подружжя познайомилося зовсім молодими, коли їм було по дев’ятнадцять років. Лєра любила погуляти і змінювала хлопців як рукавички, а Антон був спокійний і інтелігентний хлопець, зі своїми принципами і цілями в житті. Закохався шалено і через рік зіграли весілля, але дітей відразу не хотіли, спочатку потрібно було інститут закінчити і з житлом визначитися.

А коли стали планувати дитину, у них нічого не вийшло. Уже десять років вони лікуються, Антон навіть здав анaлізи і у нього все в нормі. Лера весь час говорила, що і у неї все добре, просто ще не час, треба почекати і тому подібне.

Деякі друзі пропонують взяти малюка з притулку, але Антон категорично проти, і каже чесно, що не зможе полюбити чужу дитину.

Всі десять років він морально підтримував дружину, і ніколи не втрачав надії. А недавно сестра Валерії по п’яні проговорилася Антону, що у вісімнадцять років його дружина зробила абoрт, про який ніколи не говорила. І Антон все зрозумів, його обманювалa весь цей час, дружина знала, що у неї ніколи не буде дітей.

Зневірена Лєра спочатку все заперечувала, а потім стала лякати чоловіка суїцuдом, якщо він піде від неї. Однак він вирішив йти і не вважає себе винним – він хоче своїх дітей, а Лера йому цього дати не може.

А у мене двояке відчуття від цієї ситуації: з одного боку – якщо чоловік кидає жінку, коли дізнається, що вона безплiдна, то це зрада. Адже він взяв в дружини не скромну і безневинну дівчину, а одружився на дівчині, яка вела розгульний спосіб життя і такі наслідки могли бути.

Але з іншого боку, в цій ситуації і Валерія винна – знаючи, що у неї є проблеми, обманювала чоловіка цілих десять років. Хоча, з його жoрсткою позицією з приводу прийомних дітей, їй нічого іншого робити не залишалося

Джерело

facebook