fbpx
Дозвілля
Дідусь загубив свою дружину біля лікарні. Те, які він описав її, пpиголомшило офіцера

Сьогодні вранці я дуже перехвилювався. Я патрулював територію, коли помітив літнього чоловіка, який виглядав явно стурбованим. Я запитав його, що трапилося. Він відповів, що загубив свою дружину, і він був наляканий через те, що не може знайти її.

Тому я сказав, що допоможу йому. Я спитав: «Як вона виглядає?» Він подивився прямо мені в очі і з дуже серйозним обличчям, яке лише можна уявити, сказав: «Я можу тільки сказати вам одне, вона найкрасивіша жінка у всій лікарні!» Було так приємно бачити, як він її любить. І через кілька миттєвостей ми побачили, що вона сидить у кімнаті очікування. Він мав рацію, вона була красивою жінкою. Це було так мило, що він хвилювався, що загубив її. І коли він її знайшов, він подивився на мене і сказав: «Хіба вона не прекрасна?».

Читайте також: Бабусі і дідусі ніколи не вмuрають, вони просто стають невидимими. Кожному варто прочитати це. Це просто приголомшливо!

І перш ніж я зміг відповісти, вона піднялася і сказала: «У нього просто проблеми із зором, тому він погано мене бачить!»

Вони були такими закоханими, і це дійсно зігріло моє серце, бо було очевидно, що навіть через 60 років вони не розгубили своїх почуттів. Цей випадок задав тон моєму дню. Сподіваюся, ця розповідь освітить і ваш день!

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook