fbpx

Дізнавшись, про що ця стаття, прочитала її 2 рази! Відчуваю себе оновленою …

Коли ти відчував себе по-справжньому щасливим останній раз, дорогий читачу? Щасливим як у дитинстві? Є одна практика, яка допоможе тобі переживати позитивні емоції набагато частіше і бути завжди спокійним, сповненим гідності, що б не відбувалося. Сьогодні ти дізнаєшся про неї. Ми розповімо, як навчитися жити тут і зараз.

“Вчора вже в минулому. Завтра ще не настав. Є тільки сьогодні. Зараз”. Дивно проста теорія, правда? І настільки ж складна практика… Ми живемо тут і зараз, але абсолютно не усвідомлюємо цього. Діємо на автоматі. Всьому виною, як не дивно, цілі. Занадто багато цілей. Нескінченна гонка без натяку на фініш.

Познайомся з досвідом Стівена Шапіро, Успішного бізнесмена, учасника і лектора зі світовим ім’ям. Стівен – як йому здавалося, людина мети. Одного разу він втратив все. Спокій, сім’ю, роботу і надію на майбутнє. Потрапив в замкнуте коло кар’єрних цілей і накопичення матеріальних благ і не зміг з нього вибратися. Занурився на саме дно.

Щоб знайти себе знову, Стівен розпродав майно, з’їхав з квартири і вирушив в автомобільну подорож довжиною в 20 000 км. Ця подорож і більше 150 інтерв’ю, які він дав в дорозі, стали для нього джерелом нової філософії. Філософії життя без цілей, тут і зараз, ось уже 10 років надихає мільйони людей у ​​всьому світі.

Жити тут і зараз

1. Живи так, щоб це було в радість

Щоб жити без цілей, потрібно наділяти сенсом кожен прожитий день. Роби те, що подобається, то, що приємно, насичуй час особливими і яскравими подіями. Не існуй – живи! Не важливо, яким буде завтрашній день. Цінуй те, що має сенс сьогодні, насолоджуйся кожною миттю.

2. Рухайся по компасу, а не по карті

Став напрямок свого життя, виходячи з прагнень і захоплень, – нехай це буде твоїм компасом. Але не намагайся розпланувати все життя і уникай категоричних рішень. Нехай завжди буде можливість змінити шлях, крокуючи в потрібному напрямку.

3. Не бійся згорнути не туди

Насправді правильних або неправильних рішень немає. Є просто рішення. Невдач теж немає – тільки можливості особистого зростання. Якщо здається, що поворот не має сенсу, подумай про нього, як про шанс отримати новий досвід.

4. Шукай пригоди

Роби своє життя незвичайним і несподіваним навіть для себе. Міняй місця проживання і роботи, пробуй зайнятися чимось новим. Досліджуй і імпровізуй!

5. Будь завжди готовий

Можливості чекають нас на кожному кроці, але ми не завжди готові їх прийняти. Дивись уважно на всі боки, і ти побачиш те, чого раніше не помічав. Найчастіше найважливіші покажчики знаходяться у нас під носом.

6. Будь магнітом, який притягує людей

Не потрібно планувати знайомства, головне – вибирайся в місця, де є люди. Коли спілкуєшся з людьми, поділися з ними, розповідай про свої прагнення. Іноді життя різко змінюється завдяки тим людям, від яких можна найменше цього очікувати.

7. Визнай, що ти недосконалий

У кожного є сторони, які він прагне не показувати світу. Але не намагайся боротися з собою і виглядати ідеальним. Вияви свої недоліки і дивись на них як на джерело сили. Недоліки – це частина твоєї особистості, вони роблять тебе унікальним.

8. Не настроюйся на конкретний результат

Дій, не прив’язуючись до результату, зберігай емоційну незалежність. Не прагни до великих грошей, неси цінності в цей світ, допомагай іншим. Світ і люди самі дадуть відповідь тобі взаємністю.

Не турбуйся, якщо відразу не зможеш застосувати всі вісім секретів. Почни з того, що простіше, але більше не зупиняйся. Роби кожен день хоча б один крок, і одного разу твоє життя стане абсолютно щасливим без всяких зусиль.

На новому шляху тобі дуже допоможе книга Стівена Шапіро “Тут і зараз. Як вирватися з полону цілей і почати радіти життю”. Для початку можете спробувати завантажити собі коротку версію книги. Прочитання займе не більше 15 хвилин, але ефект може тривати роки. Якщо потрібно поставити собі одну-єдину мету на цей рік, то нехай цією метою стане прочитання книги Стівена Шапіро!

Обов’язково поділися зі своїми друзями цією корисною статтею і раджу тобі також зробити добру справу!

You cannot copy content of this page