fbpx

Для родини полеглого захисника на Хмельниччині купили житло

Житло для сім’ї загиблого захисника Маріуполя Олексія Багрія придбали волонтери за участі американської благодійної організації «August Mission» у співпраці з українськими волонтерами. Кошти на будинок благодійники зібрали за чотири дні.

Про це Суспільному розповів засновник американської благодійної організації «August Mission» Брюс Робертс.

«Я жила в Києві, там і познайомилася зі своїм чоловіком, через те, що його частина там знаходилася. Ми жили в Миколаєві до 11 квітня, поки мені не повідомили, що чоловіка не стало», – говорить дружина Героя Марія.

Будинок коштував сім тисяч доларів розповідає засновник американської благодійної організації «August Mission» Брюс Робертс: «У нас є свій фонд, на території Америки, куди люди надсилають допомогу. Будинок придбали за кошти людей, які почули історію цієї сім’ї».

Будинок немає газу, тому волонтери вирішили збудувати піч. «August Mission» бере на себе відповідальність допомогти Марії збудувати в будинку санвузол, правильну піч, щоб можна було правильно і комфортно опалювати це все взимку», – каже волонтер Юрій Шелест.

За словами дідуся, онук був в зоні АТО, служив в морській піхоті. «Коли почалась війна він потрапив по розподілу під Маріуполь. Поліг Олексій три місяці тому, але його досі не можуть знайти», – каже він.

За його словами, онук просив побратимів, щоб його сім’ю перевезли на Хмельниччину, якщо з ним щось станеться.

У поленлого воїна залишилось двоє дітей: шестирічний Тимофій та чотирирічна Злата. Як розповіла їхня мати, у селі дітям подобається. У будинок, який придбали волонтери, планують заселятися наступного тижня. Як розповів Брюс Робертс, організація «August Mission» загалом планує придбати для сімей зaгиблих українських захисників 10 будинків.

Фото: Суспільне.

06/29/2022

You cannot copy content of this page