fbpx

“До зали просто ніхто не зайшов”: журналістка оприлюднила несамовиті факти які відбулися в ТЦ у Кемерові

Двері до залів кінотеатру та весь вільний простір у торговому центрі “Зимова вишня”, що в російському Кемерові, було заставлено ігровими автоматами. Крім того, білетерши збрехали начальству про справжню ситуацію. Саме через це і сталася трагeдія з багатьма жeртвaми.

Про це розповіла відома російська журналістка Юлія Латиніна в ефірі радіостанції “Ехо Москви”.

Зокрема, вона нагадала, що пожeжа у “Зимовій вишні” розпочалася на 4-му поверсі, де розташовуються дитячий ігровий майданчик, каток, фітнес-центр, бар і кінотеатр з трьома залами.

“У 1-й залі – 256 місць, а у другій і третій – по 143 місця. У всіх трьох залах йшли блокбастери, і у всіх трьох залах було закрито запасні виходи. Вони були не просто закритими, вони були зовні заставленими ігровими автоматами для економії простору”, – підкреслює вона.

За її словами, такий наплювацький підхід – головний принцип не лише “Зимової вишні”, а практично будь-якого торгового центру, який існує в Росії.

“Ось навіть у “Зимовій вишні”, яку було перероблено з кондитерської фабрики, спочатку на будівлі кондитерської фабрики ви можете бачити вікна, а потім ці вікна було забито. Чому? Чи не тому, що було шкода вікон, а рівно тому, що якщо є простір, він повинен бути використаним з максимальною вигодою, відповідно, він має бути чимось заставленим. І в даному разі запасні двері заставляли ігровими автоматами. Перед пожeжною інспекцією, коли приходила перевірка, ці автомати відсували, потім присувалися назад. Тобто це було чисте питання заробітку”, – зауважила вона.

Як додає представниця ЗМІ, після займання з першої та третьої зали люди вийшли, а ось фактично всі відвідувачі другої зали (продано 41 білет) не врятувалися, окрім одного чоловіка, чиї дочки згорiли.

Ось це найголовніше та серйозне питання: що сталося в другій залі? Спочатку взагалі влада заперечувала, що залишилася в торговому центрі повна зала. Потім вони перестали заперечувати це, і поширили відомості, що залу було закрито на ключ.

Це, дійсно, бувало в цьому кінотеатрі для того, щоб безбілетники не проходили на кіносеанс. Квиток дорогий – 250 рублів (115 гривень) коштує. Якось ось про те, що закрита на ключ кінозалу із замкненими запасними виходами перетворюється на газову камеру, якось ніхто не подумав.

Ця версія поширилася дуже широко. І паралельно була інша версія, що двері в другій залі постійно заїдали. Це теж було правдою, просто люди, які працювали там, говорили, що двері – важкі, відтак їх клинило. Це була відома проблема,– констатує журналістка.

Читайте також: На столичній Троєщині обірвався ліфт з чоловіком всередені

Водночас вона наголошує, що насправді проблема полягає у глибших речах – до зали №2 ніхто не зайшов, аби врятувати людей.

“Більше того, незважаючи на те, що обидві контролерши не зайшли до другої кінозали, вони ще й відзвітували про евакуaцію всіх жителів своєму начальству. Ось, власне, через це твердження двох контролерш, які сказали речі не ті, які відповідають дійсності, а ті, які начальству було приємно чути, там і відбувалися несамовиті речі, тому що там загuнуло 40 або 41 особа”, – підсумувала Латиніна.

Джерело.

You cannot copy content of this page