Ніщо так не видає вік жінки, як руки і, коли обличчя ще можна затонувати і підпудрити, то руки, хіба, прикрити рукавичками. Проте є вихід попри дорогі креми – варто знати, що шкодить вашим рукам і оберігати їх.
Вода
Так, так, вода звичайно ж життя, але не для шкіри ваших рук. І, коли ви кілька разів на день миєте руки – то вже відчуваєте їхню сухість, але ж ви ще й генеральне прибирання без рукавичок робите! Запам’ятайте – довго тримати руки в воді – на шкоду рукам.
Справа в тому, що вода насправді «висмоктує» вологу через захисну оболонку клітин епідермісу. Менш зволожена шкіра більше в’яне і вкривається зморшками.
Пам’ятайте, що мити руки необхідно водою кімнатної температури, бо холодна вода буде робити вашу шкіру більш грубою, а гаряча – знежирить її і пересушить.
Хімія
Вся побутова хімія не має торкатися відкритої шкіри рук – просто запам’ятайте. Використовуйте рукавички, але перед тим нанесіть зволожуючий крем – те саме й перед роботою з землею.
Наступне – гумові рукавички захищають вашу шкіру тільки перші 5 хвилин, а далі рука починає пітніти, шкіра знову втрачає вологу. Якщо ви не можете швидко завершити роботу в рукавичках, то одягніть під гумові рукавички тонкі бавовняні. Тоді вони вбиратимуть піт і рука не втрачатиме вологість.
Зволожуючі креми
Щодня користуйтесь зволожуючими кремами для рук – зранку і ввечері та при виникненні сухості, після контакту з водою.
Не забувайте про лікті! Використовуйте для цього жирний крем, а коли виникли пігментні плями, то можна додати до нього кілька крапель лимонного соку.
Маски для рук
Всі ви знаєте сотні кремів для обличчя і починайте збирати рецепти масок для рук. Маски чи ванночки для рук треба робити 2-3 рази на тиждень. Цим ви не лише відновите шкіру рук, але й самі відпочинете.
Раз в тиждень очищайте руки скрабом – можете використовувати скраб для тіла чи обличчя, або приготувати спеціальний скраб для шкіри рук.
Після ванночки слід змастити нігті живильним кремом, а манікюр варто робити 1 раз в 2 тижні.
Масаж – не лише корисно для шкіри, але й для відновлення кровообігу.
Пам’ятайте – ефект приходить з часом і залежить від того, скільки часу ви ігнорували свої руки.
Фото: pixabay.
07/25/2022
Популярні статті
- Ну а що я мала робити? Стоять вони навпроти мене і аж світяться обоє щастям. Прямо при ньому казати: ” Доню схаменись, куди ти свою голову сунеш?”. Мені виховання такого зробити не дозволяє та й він ніби хлопець непоганий
- Є такі люди, які в місті просто не можуть жити, все на них тисне, нема чим дихати, нема на чому оку спинитися. Я саме така людина і хочу вам розказати, як я колись давно їхала в місто за «женихом» та мало не втратила сім’ю і себе
- — Краще б ти не дарувала мені ніякої квартири, – сказала донька захлипавшись. – Більше негараздів після твого подарунку ніж радості в моєму житті.
- Принесла я чоловіку отой судок і як було, на постіль перед ним поклала: “Або кажи щось свої мамі, або відвозь назад у село. Я вже більше не можу такого терпіти, ну скільки ж можна?”
- Заїхали мої племінники і наче перші тижні лиш до всього приглядалися і характеру не показували, а потім потроху-потроху вже я почала розуміти, що я в своєму домі не ґаздиня. Не там стала, не там сіла, не те з’їла. А я ж за собою бачу, що я все гірше до ліжка гнуся