fbpx
Події
Доки Україна зі сльозами радості на очах зустрічає повернення з полону своїх Героїв, у росії попри замовчування обміну, наростає обурення: “Вже всі в курсі, що Путін своїх не кидає і свого Медведчука він витяг. Молодець”

Доки вся Україна зі сльозами радості на очах зустрічає звільнених з полону Героїв, у росії факт обміну вирішили замовчувати. Деякі телеканали і телеграм канали показали здалеку у темряві літак і невелику групу людей біля нього обмежившись словами “Наші вдома”. Імен звільнених і обличь ніхто не дізнався і не побачив.

Проте, кота в мішку не втаїш і як не оминають офіційні ЗМІ факт обміну, проте у телеграм-каналах зчинилась справжня буря. Громадяни РФ не розуміють логіки і непослідовності між словами і діями влади.

Ось тільки кілька коментарів, з потоку обурення:

“Це – непрохідна дурість. Або – відверте шкідництво. Зробити це хоча б за кілька днів до указу президента про мобілізацію було, мабуть не можна. Знаєте, як це виглядає? – А так: вийшли до народу, закликали “постояти за Землю Руську”, а потім… а потім тим, хто відгукнувся – зробили отаке. Відкрито, глумливо, зі смішками та примовками. Ніяк інакше особисто я таку “миротворчість” у день оголошення мобілізації сприймати не можу”, – от так не стримуючи емоції відреагував на новину колишній ватажок “ДНР” Ігор Гіркін (Стрєлков).

Пропагандист Андрій Руденко(російський військовий кореспондент) був особливо вражений тим, що обміняли Віктора Медведчука.

“Іноді краще взагалі нічого не писати. Чудова новина, що там льотчики, а ще там Медведчук і т.д. Мене особисто нyдить від однієї згадки про цей обмін. Ну, мабуть, Вітя дорого коштує. 55/215. Але ж там льотчики…” .

Не можуть знайти логіку і в телеграм-каналах:

“215 – 87 = 128 полонених російських солдатів і офіцерів Росія залишила в полоні в Української Держави. Адже це так зараз виглядає? Груба математика, без урахування посад та спеціалізації обмінюваних. А деякі усю СВО відпочиватимуть у Туреччині”.

Анатолій Несміян один із російських блогерів теж ніяк не міг не помітити різниці у обміні:

“Вже всі в курсі, що Путін своїх не кидає і свого Медведчука він витяг. Молодець. На “тому боці” вся Україна побачила своїх героїв, з ними спілкувався особисто президент, сльози, подяки, емоції та все як належить. Залишилася третя сторона угоди: 55 російських військових, які йшли як доважок до цього гешефту. Цих 55 людей завантажили на якомусь темному аеродромі, зробили дуже здалеку якусь фотографію, хто такі, що з ними, куди їх повезли — невідомо та й нецікаво. ”

22,09,2022

Головна картинка ілюстративна. Колаж.

You cannot copy content of this page