fbpx
Дозвілля
Доведено вченими: в жінку, яка володіє цією рисою, закохуються абсолютно всі чоловіки

Вчені довели, що всі чоловіки закохуються лише в ту жінку, яка володіє цією рисою.

Питання, яке турбує багатьох жінок, звучить так: яким жінкам чоловіки віддають перевагу? На підборах, з макіяжем чи ж тендітним і чутливим, яких потрібно захищати і оберігати? Чоловіків насамперед привертають ті, хто володіє всього лише однією рисою.

Вчені після довгих досліджень прийшли до висновку, що чоловіки закохуються в … щастя! Відповідь дуже проста – радісна людина більше привертає як чоловіків. так і жінок. З такою людиною щасливим буде будь-хто.

Кожен з нас трохи егоїст. І при виборі паpтнера ми в першу чергу думаємо про власне благополуччя. Дивлячись на нього ми на підсвідомому рівні приходимо до висновку, що поряд з таким партнером ми будемо щасливі.

Поняття щастя у всіх різне. Але якщо узагальнити, то більшість людей, в яких закохуються, мають ці якості:

1. Не “навантажує”

Поруч з ними ви відчуваєте легкість. Вони не сумують просто так, не скаржаться на життя і всіх навколо. Їм добре завжди і всюди.

2. Посміхаються

Психологи провели цікавий експеримент. Респондентам показали частину фотографій, на яких люди посміхаються, а частину – на яких вони серйозні. Потім учасників експерименту попросили відповісти, хто їм здається більш привабливим. Результат недивний: привабливими для них виявилися усміхнені люди. Навіть незважаючи на те, що їх не усміхнені “конкуренти” по природі більш красиві.

3. Відносяться до людей краще, ніж інші

В офісі новачок? “Та ну, дивний якийсь”. Людина хоче познайомитися з вами на вулиці? “Уpод”. Як часто ми ставимо “ярлики” ще до того, як пізнаємо людину! З цієї причини високо цінуються люди, які максимально позитивно ставляться до оточуючих.

4. Вміють говорити не тільки про себе

Вміють не тільки розповідати про себе, а й слухати. Якщо ви вмієте піднімати настрій, дарувати радість і викликати посмішку, то це дорогого коштує!

5. Бачать позитивні моменти навіть у тих речах, де інші бачать негатив

Погана погода – це зрозуміло всім. Але навіщо акцентувати на цьому увагу, коли можна поспілкуватися про приємне? Такі люди притягують оточуючих.

Давайте уявимо, що чоловік запросив двох дівчат на один і той самий фільм. Кіно виявилося не найвдалішим. Перша дівчина одразу ж повідомила, що “це повний відстій”, і скривила губи. Природно, наш кавалер відчув себе невдахою. А друга дівчина про погодилася, що “фільм не дуже”, але запропонувала, припустимо, скрасити враження від вечора походом в кондитерську. Вгадайте, в яку з панянок закохається чоловік?

Читайте також: Жодна жінка не має права на чужого чоловіка, особливо одруженого, тільки тому, що вона хoче його

Психотерапевт з Лондона Aллен де Бoттон тривалий час вивчає ставлення чоловіків і жінок. Він прийшов до висновку, що «Iнстинкти тягнуть нас до людей, які можуть зробити нас щасливими».

Таким чином, можна зробити висновки, що закохуються не в тих, хто абстрактно красивий зовні, а в тих, хто може подарувати тепло і турботу! А ви згодні з цим?

За матеріалами.

Опубліковано 25 лютого 2019 року

You cannot copy content of this page