В Україні було скасовано дозвіл на продаж продуктів з етикетками без української мови.
Відповідну інформацію оприлюднило Міністерство аграрної політики і продовольства.
Нагадаємо, що цей дозвіл було введено на початку повномасштабної війни. Тоді в Україні був дефіцит продуктів і їх потрібно було терміново імпортувати.
Наразі ж вітчизняні підприємства здатні повністю забезпечити потребу в продуктах, отже уряд вирішив повернути довоєнні вимоги до маркування.
Проте, подібне рішення не означає, що продукти з іноземними етикетками повинні терміново зникнути з полиць.
Цитуємо повідомлення:.
“Харчові продукти, ввезені на територію України з 9 березня по 1 грудня 2022 року, інформація про які викладена мовою, відмінною від державної, можуть перебувати в обігу до закінчення мінімального терміну придатності або граничного терміну споживання (дати “вжити до”)”.
20,08,2022
Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.
Популярні статті
- Ну а що я мала робити? Стоять вони навпроти мене і аж світяться обоє щастям. Прямо при ньому казати: ” Доню схаменись, куди ти свою голову сунеш?”. Мені виховання такого зробити не дозволяє та й він ніби хлопець непоганий
- Є такі люди, які в місті просто не можуть жити, все на них тисне, нема чим дихати, нема на чому оку спинитися. Я саме така людина і хочу вам розказати, як я колись давно їхала в місто за «женихом» та мало не втратила сім’ю і себе
- — Краще б ти не дарувала мені ніякої квартири, – сказала донька захлипавшись. – Більше негараздів після твого подарунку ніж радості в моєму житті.
- Принесла я чоловіку отой судок і як було, на постіль перед ним поклала: “Або кажи щось свої мамі, або відвозь назад у село. Я вже більше не можу такого терпіти, ну скільки ж можна?”
- Заїхали мої племінники і наче перші тижні лиш до всього приглядалися і характеру не показували, а потім потроху-потроху вже я почала розуміти, що я в своєму домі не ґаздиня. Не там стала, не там сіла, не те з’їла. А я ж за собою бачу, що я все гірше до ліжка гнуся