fbpx

Друг путіна Ротенберг не буде відбудовувати Антонівський міст

Попри браваду російських окупантів, що Антонівський міст практично не пошкоджений і нема чого хвилюватися, все ж російська влада почала шукати підрядників, які б справилися з цим завдання. Адже, Антонівський міст є єдиним у тимчасово захопленому російськими окупантами Херсоні автомобільним мостом через Дніпро, який необхідний окупантам для постачання російського угрупування.

Міст завдовжки в близько 1,4 км і завширшки в 25 м, тому віцепрем’єр рф Марат Хуснуллін оголосив, що відновленням займуться фахівці компанії, яка будувала Кримський міст.

“Ми знайшли і базу, і людей, хто в цьому розбирається. Надіслали найкращу мостобудівну компанію в країні, яка будувала найбільшу кількість мостів – і найскладніших. Це та сама компанія, що зводила наш Кримський міст”, – похвалився чиновник.

Як відомо, генеральним підрядником будівництва Кримського мосту була компанія Ротенберга “Стройгазмонтаж”.

Проте, російський мільярдер Аркадій Ротенберг, який є близьким соратником путіна, не планує брати участі у відновленні Антонівського мосту. Виявляється, бізнесмен не отримував “запрошень” приєднатися до ремонту мосту.

Про це заявив його представник у коментарі російському виданню «РБК».

Дружба дружбою, а власна шкура – дорожча.

Фото: dw.com.

08/04/2022

You cannot copy content of this page