fbpx

Дружини окупантів в Криму заквапилися з продажем квартир

З кожною новою “бавовною” в Криму звідти тікають відпочивальники і запанікували й родини російських окупантів, які дуже щасливо проживають в захоплених квартирах. Але після проведення Кримської платформи і чіткої позиції України та світу щодо приналежності Криму, по сарафанному радіо розлетілася інформація про “швидке повернення України”, що викликало новий виток паніки, пише OBOZREVATEL.

Росіян в Крим «понаїхало» багацько – близько 800 тисяч громадян росії, тобто військові та їхні родини, – таку цифру озвучила представниця президента України в Криму Таміла Ташева.

Росія, насправді, перетворювала Крим не на курортну перлину, а на військову базу і всі ці 8 років почувалися на півострові дуже впевнено, мабуть, за рахунок найкращого в світі ППО.

“Нам, тим, хто чекає на Україну, дуже важко морально”, – каже мешканка Алушти Олена виданню OBOZREVATEL.

За її словами, на ПБК (Південному березі Криму. – Ред.), у Ялті, Форосі, Алушті та Гурзуфі, в основному осіли сім’ї російських офіцерів, навіть якщо самі “вояки” служать у Сімферополі. І не всі квартири ці люди купували, деякі просто «віджимали.

“Я і мої колеги знаємо випадки, коли людей просто змушували переоформити житло. У документах фігурували якісь ліві люди з Магадана, Хабаровська, але потім квартири зайняли саме сім’ї окупантів”, – каже співробітниця агентства нерухомості.

І ось за останній тиждень уже виставили “здобич” на продаж, але не світять це в інтернеті – намагаються провернути все по-тихому.

“Останні кілька днів побили всі рекорди: такої кількості пропозицій давно не було. Причому ціни впали на 25%, проте думаю, що це ще не дно: скоро вартість квартир у Криму ще більше впаде. Найцікавіше, що саме дружини російських військових “по великому секрету” рознесли інформацію, що настав час їхати. Вони дуже налякані швидким поверненням України – говорять про “гарячу осінь”, – поділилася кримчанка.

Вона вважає, що це свідчить про серйозність ситуації: “Якби росіяни просто злякалися «хлопків» в Криму, то просто поїхали б до росії пересидіти ситуацію, але вони вже розпродують житло”.

Інший співрозмовник OBOZREVATEL каже, що на окупованому півострові, з’явилося багато пропозицій із продажу меблів та автомобілів.

“Росіяни терміново розпродають все. Дуже багато пропонують побутової техніки, меблі, машини. Щоправда, швидко знайти покупців навряд чи вдасться: від жадібності дуже гнуть ціни”, – розповів чоловік.

Українці теж вірять у швидке повернення Криму і починають замовляти в Криму помешкання на жовтень.

“У тимчасово окупованому Криму новий флешмоб: місцеві рієлтори хничуть у соцмережах, що українці масово бронюють житло та апартаменти в окупованій АР Крим на 14.10.2022. Навіщо? Щоб відсвяткувати День захисника України та ДЕОКУПАЦІЮ півострова”, – написав Тарас Дзюба у своєму Фейсбук і додав скріншоти.

З них слідує, що під час листування з кримським рієлтором українка Валерія рекомендувала задуматися про можливість оплати у гривні та повідомила, що планує «відсвяткувати на півострові День визволення Криму від російських загарбників».

Фото: pixabay.

08/26/2022

You cannot copy content of this page