fbpx
Дозвілля
Два правила, які до невпізнання змінять ваше особисте життя

Викиньте всі книги про смачне і здорове! До біса поради про те, як вдало вийти заміж. Є всього два правила в житті, які дійсно працюють. Вони годяться і чоловікам, і жінкам. А ті, хто їх не знає, приречені витрачати час і нерви на невідповідних людей.

Правило перше. У стосунках має бути легко.

Легко має бути з самого початку. З перших хвилин. Людина, з якою ви відразу ж відчуваєте себе, як старі знайомі, підходить вам більше за ту, яку треба “обходити” роками. Хлопчина, з яким ви через п’ятнадцять хвилин готові усамiтнитися кращий за того, кому ви сім років писали листи без відповіді. Дівчина, яка відразу проявляє до вас інтерес краща від неприступної красуні, яку треба звозити на Багами. Просто – значить добре. Складно – значить погано.

Це аксіома. Не треба її доводити. Взагалі нічого не треба в стосунках доводити за свій рахунок.

Не треба нікого добиватися, ні під кого підлаштовуватися і ні за ким бігати. Зробивши це один раз, ви будете робити це щодня, а у відповідь бачити тільки примхливу незадоволену морду. Якщо відразу не заладилося, не загорілося – не тягніть кота за хвіст. Значить – не ваш чоловік – жінка. Складні стосунки годяться тільки для тих, кому нудно, і у кого багато вільного часу. Всім іншим ці псевдостраждання тільки псують нерви.

Не варто вивозити складні стосунки на собі. Стосунки, в яких ви тільки й робите, що витанцьовуєте під чиюсь дудку – принизливі. Рано чи пізно ліміт вашого терпіння вичерпається. Не давайте себе втягнути в складні відносини.

Правило друге, але від цього не менш важливе. Стосунки повинні приносити радість.

Це твердження теж не потребує доказів. Як тільки стосунки перестали приносити радість, а почали приносити гидoту, припиняйте!

Не звикайте до “розбірок”, сліз і биття посуду. Залиште довгі розмови, докори, взаємні звинувачення. Це не нормально! Це шлях в пeкло! Тільки-но з відносин йде радість – вони стають марними. Здавалося б – що ж простіше.

!-- Composite Start -->

Читайте також: Жодна жінка не має права на чужого чоловіка, особливо одруженого, тільки тому, що вона хoче його

Але ж багато людей роками жують пережоване сіно своїх образ! Вони займають свій мoзок непотрібними розбірками! Не треба цього робити! Як тільки ви розумієте, що ваші слова віднімають радість – закрийте рот. Починається “розбірка” – йдіть. Людина хоче тільки звинувачувати і дорікати – не дозволяйте підсадити вам почуття провини. Ідіть! Стосунки потрібні для радості. Всі інші стосунки «заради дітей», «тому, що всі так живуть», «за звичкою», «тому, що без неї ще гірше» можна просто взяти і віднести на смітник.

Як на мене, головних правил лише два. Ви з ними згодні?

Автор – Mорена Mорана(блогер)

За матеріалами.

Опубліковано 25 лютого 2019 року

You cannot copy content of this page