fbpx
Події
“Два тижні потрібно протриматися”: влада одного з регіонів озвучила невтішний прогноз

Через постійні атаки ворога існує реальна загроза того, що Київ може залишитися без світла до двох тижнів. Проте влада регіону готується до подібно розвитку подій.

На Київщині уже облаштовують стаціонарні пункти обігріву.

Відповідну інформацію в інтерв’ю hromadske повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Цитуємо:

“Це залежить від того, яких пошкоджень нам завдадуть. Якщо будуть пошкодження, які ми зможемо відновити за два тижні, то це свідчитиме про те, що нам два тижні потрібно протриматися. Якщо будуть інші пошкодження, то процес ремонту може зайняти й більше часу або, навпаки, менше.

На жаль, у нас такий ворог, що важко передбачити умови ураження. Тобто є реальна загроза, що ми на термін до двох тижнів можемо опинитися без світла. І ми вже готуємося до цього”..

Окрім того Олексій Кулеба запевнив, що влада готується до найгіршого сценарію та облаштовує на Київщині стаціонарні пункти обігріву, адже, за його словами, атаки ворога можуть призвести до проблем із опаленням.

“Ракетні обстріли енергетичної інфраструктури можуть призвести до того, що не буде опалення. Для такого випадку в Київській області є 750 стаціонарних пунктів обігріву. Ці пункти обладнані відповідними генераторами, там є їжа, певні запаси води.

Тобто це укриття, які дадуть змогу бути в теплі й безпеці. У ДСНС є також інфраструктура мобільних пунктів обігріву”.

02,11,2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел. Колаж.

You cannot copy content of this page