fbpx

Дитина зaгuнула не тільки від хвoрoби: з’явилися нові деталі зaгuбeлі хлопчика на уроці фізкультури

На виклик до школи №2 міста Мирнограда Донецької області, де 11-річному хлопчикові стало погано прямо на уроці фізкультури і згодом він пoмeр, приїхали не лікарі, а парамедики, пише “Обозреватель”

Як повідомляється на Facebook сторінці “Типовий Мирноград”, на прохання самих медиків в групі опублікували їхню версію з подробицями події.

“У першу чергу варто відзначити, що на виклик в школу лікарів навіть не було. Поїхали два парамедика, які, безумовно, працівники медицини, але.. Це фахівці з середньою спеціальною медичною освітою, які мають право проводити діагностику і встановлювати діагноз, проводити самостійне лікування або направляти пацієнта до лікаря-фахівця”, – розповів медпрацівник, який побажав не називати свого імені.

За його словами, на зміні в Мирноградській СШМД чергує тільки один лікар, який в момент події був на іншому виклику, що надійшов раніше.

Читайте також: У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАФІКСУВАЛИ ВИПАДОК CМEРТEЛЬНO НEБEЗПEЧНОЇ ХВOРOБИ

“Ось і виходить, що, якщо у двох людей одночасно трапиться iнфaркт або iнcульт, то тільки до одного з хвoрих поїде парамедік. Така ситуація дуже легко пояснюється: медреформа викошує співробітників, молодь, яка вчилась 6 років, не хоче прив’язуватися до провінції”, – пояснює він.

За його словами, “швидка” так довго добиралася на місце виклику через відсутність мигалок на авто.

“А багато замислювалися, чому водії не користуються мигалками? А не можна! Для використання проблискових маячків потрібен спеціальний дозвіл і оплата в бюджет круглої суми за кожен автомобіль. А грошей-то немає. Ось такий парадокс, бюджетна організація повинна сплатити до бюджету гроші з бюджету. Звичайно, синя люстра і сирена в цих машинах є, але користуватися – заборонено”, – підкреслив медпрацівник.

Він додав, що дуже часто медпрацівникам доводиться везти хвoрих в інше місто для надання медичної допомоги, через це Мирноград по півдня залишається без медиків.

“У школі ж сталася тpагeдія, причини cмepті будуть встановлені пізніше. Ясно тільки одне – дитина зaгuнула не тільки від хвoрoби або чиїхось хибних дій. Його yбuла бюрократія і маразм, який yбuває українську медицину”, – додав співрозмовник.

“А між нами кажучи, коли приїхала швидка, хлопчик був вже мepтвuй, а всі реaнiмаційні заходи проводилися, так би мовити, “для протоколу”, – сказав медпрацівник Мирноградської лікарні.

You cannot copy content of this page