fbpx
Дозвілля
Диванний, самець чи естет? До якого типу належить твоя “друга половинка”

Чоловік Диванний Цей чоловік наче приріс до дивана. Навіть не віриться, що колись він був зовсім іншою людиною — активним, прuстрасним, зацікавленим. А зараз просто лежить, і дивиться в тупі серіали, або їсть біля телевізора, забувши прибрати за собою тарілку, або спить. П’є він не особливо багато, не до «білки» – пару пляшок пгва за вечір, нікуди особливо не ходить, хіба що в туалет.

Постійно каже, що втомився, стомлений, і хоче відпочити. Роботу не любить, дітьми не цікавиться коханням в останній раз займався в минулому році. Дружину при цьому може мати ділову. Часто повторює: я не п’ю сильно, тебе не б ‘ ю, вдома ночую. Чого ще тобі, худобині, треба

Чоловік-Самець У цього все в порядку і з коханням, і з життєвим тонусом. Навіть занадто в порядку, тому якщо в радіусі 100 метрів від нього з’являється  самка – він тут же рветься в бій, сховавши обручку в кишеню. Стежить за собою, веде здоровий спосіб життя, займається спортом.

Приносить в дім гроші, що мотивує дружину закривати очі на його «витівки». Однак слід пам ” ятати, що симетричні кроки з боку дружини можуть за один вечір нагородити його рогами куди більш розлогими, ніж він може припустити.

Читайте також: ВИ ВІДЧУЄТЕ РЕЗУЛЬТАТИ ВЖЕ ПІСЛЯ ПЕРШОГО ЗАНЯТТЯ. ЧЕРЕЗ 5 ХВИЛИН ВІД БОЛЮ І ВТОМИ В НОГАХ НЕ ЛИШИЛОСЯ Й СЛІДУ

Чоловік-Дармоїд Якщо стомлений диваном чоловік худо-бідно працює, то дармоїд і це робити не хоче. Просто сидить на шиї у дружини, звісивши ніжки, і зловживає якою -небудь гидотою – алкoгoлем, тютюнoм, травою, танками. Чому зловживає? Тому що якщо чоловік не при справі, у нього в душі утворюється дірка, ось і затягує туди всяке лайно.

Чим більше такий чоловік сидить вдома, тім більше він деградує, і тим менше у нього шансів знайті роботу. Виходить замкнуте коло, вийти з якого здатні одиниці. А декому й не треба –є ж  дружина, вона працює.

Чоловік-Естет Цей чоловік дуже чутливий до змін зовнішності дружини, і постійно говорить їй про це. Поправилася на три кілограми під час вaгітності? О, я більше не можу жити з такою свиноматкою. Дитина відрuгнула на халатик? О, це так ти зустрічаєш чоловіка?

Такий чоловік сприймає жінку виключно як об’єкт, і варто їй хоча б трохи втратити привабливість, як він втрачає до неї інтерес. Подальших шляхів, власне, два. Або дружина розлучається з таким чоловіком, або продовжує його терпіти. У той час як десь збоку у нього заводитися ошатна, не обтяжена дитиною та побутовими турботами коханка.

Вірний чоловік Ви запитаєте, невже не буває вірних і чесних мужів, які тягти додому зарплату, виховують дітей, будують будинок і люблять дружину без пам’яті? Які балують дружину квітами, прибивають полички, як тільки їх попросиш, а не через місяць, і розуміють, чому жінка взимку не може без шуби? Щоб жити довго і щасливо, відзначити діамантове весілля, і помepти в один день?

Я вам скажу, що такі чоловіки бувають. Повинні ж, справді? Інакше стає зовсім сумно.

You cannot copy content of this page