fbpx

Джозеф Мерфі: наукові молитви, які виконують бажання!

Друзі, чи доводилося вам чули про те, що Джозеф Мерфі писав наукові молитви, які допомагають виконувати бажання? Можливо, ви читали його релігійні книги або статті?

Звісно, якщо ви новачок у вивченні сили думки, то ви вперше чуєте про них.

Сьогодні я розповім вам, що за людиною він був, в чому полягає сенс його наукових молитов та як правильно ними користуватися.

Випереджаючи події скажу, що молитви Джозефа Мерфі створені на всі випадки життя. Вони написані як для чоловіків, так і для жінок. Їх можна використовувати для вирішення проблем у будь-якій сфері життя: любов, сім’я, багатство, гроші, бізнес, будинок, здоров’я, улюблена справа тощо.

Джозеф Мерфі був дуже цікавою людиною, філософом, письменником, дослідником позитивного мислення.
Він написав більше 30 книг, присвячених психологічній самодопомозі та самовдосконаленню. Саме Джозеф Мерфі створив термін “наукові молитви на всі випадки життя”.

У своїх книгах він детально описав, як виконувати свої бажання, популяризувавши ефективні наукові молитви, які принесли позитивні зміни у життя багатьох людей і продовжують це робити до сьогодні. У чому ж полягає різниця між релігійними молитвами та науковими молитвами Джозефа Мерфі?

Наукові молитви Джозефа Мерфі не вимагають приналежності до будь-якої релігії. Вони зосереджені на вірі в себе та можливості Всесвіту. На відміну від релігійних молитов, вони не містять прохань. Як говорить сам автор:”У нас вже є те, про що ми просимо”.

Не варто просити і чекати, тому що наші бажання все одно матеріалізуються. Достатньо лише вірити в його виконання. Нам властиво сумніватися і чекати гарантій. Більшість релігійних людей, вимовляючи молитву, шукають її підтвердження.

Але насправді все дуже просто. Гарантією виступає наша внутрішня сила. Наша внутрішня впевненість у тому, що ми отримаємо все, що захочемо, а наше бажання здійсниться.

Наукові молитви Джозефа Мерфі не варто заучувати напам’ять, це вільні діалоги із Всесвітом і вашою внутрішньою силою.

Як Мерфі радить молитися?

Наукові молитви Джозефа Мерфі складаються з позитивних тверджень. Вони є потужним інструментом у зміні навколишньої реальності. Кожна думка залишає слід у мoзку, проявляючись потім в реальності.

Ваші подруги скаржаться на життя, начальник весь час говорить про кризу і відсутність грошей, новини тільки і кишать поганими подіями. Якщо все це пропускати через свою свідомість – то і реальність буде ставати такою ж.

Що робити в такій ситуації?

Потрібно перетворити негативні думки в позитивні. Чим частіше ви будете думати про хороше, тим більше його буде у вашому житті. Як сказала якось Мати Тереза: “Не називайте мене на мітинг проти вiйни. Покличте, коли підете на мітинг за мир”. Спробуйте мислити, як вона. А для цього Джозеф Мерфі сформулював наукові молитви на всі випадки життя.

Роздрукуйте їх і починайте читати кожен день. Читати краще два рази на день: після пробудження і перед сном. У той час, коли ви максимально розслаблені. Молитвам необхідно приділяти 10-15 хвилин. Спробуйте читати їх не менше місяця. Читати, запам’ятовувати, відчувати їх, пропускати через свою свідомість.

Дуже важливо, з якими емоціями ви їх вимовляєте, яку енергію вкладаєте в них. Концентруючись на молитві, забудьте про сумніви і страхи. При бажанні ви можете переписати молитву від руки, так вона може стати вам зрозумілішою. Повірте, зміни не змусять себе чекати.

Наукові молитви Джозефа Мерфі на всі випадки життя

Молитва для багатства і успіху в бізнесі

Я зрозумів, де знаходиться вічне джерело всіх багатств, яке ніколи не вичерпується. У моїх шляхах мене направляє Божественна сила, тому я приймаю кожну нову ідею. Нескінченний інтелект постійно відкриває переді мною найкращі способи служіння моїм ближнім. Він керує мною і направляє на створення продуктів, які стануть благословенням і підтримкою людству.

Я залучаю найкращих людей для ведення свого бізнесу.

Я – магніт, який притягує казкові багатства шляхом забезпечення людей продукцією і системою обслуговування найвищого рівня. Я постійно налаштований на вищий інтелект і справжню сутність багатства. Вища Божественна сила завжди керує моїми планами і цілями. Усі мої досягнення засновані на істині, що Бог керує і направляє мене у всіх моїх починаннях.

Я весь час, внутрішньо і зовнішньо, перебуваю в спокої. У моїх руках величезний успіх. Я і Бог – єдине ціле, а Бог завжди досягає успіху. Я завжди розвиваюся і не стою на місці. Зараз, промовляючи цю молитву, я теж розвиваюся. Я швидко схоплюю суть у питаннях мого бізнесу.

Я випромінюю любов і доброзичливість до всіх оточуючих мене людей, у тому числі і до моїх співробітників.

Я наповнюю свій розум і серце Божественною любов’ю, силою і енергією. Кожна людина з якою я мав або маю справу, є духовною частиною мого розвитку, добробуту і процвітання.

Усе, що я роблю, мені потрібно, щоб прославити Бога. Кожен день стаю багатшим!

Зцілююча молитва

Господь каже: Я відновлю твоє здоров’я і вилікую рaни твої.

Я знаю, що для Бога можливо усе.

Я вірю і сприймаю це всім серцем.

Я знаю, що Вища Сила в мені перетворює темряву в світло.

Зараз я споглядаю Бога, який перебуває в мені. Я вимовляю молитву про зцілення свого розуму і тіла.

Я входжу в зіткнення з життям, любов’ю, істиною і красою, що знаходяться всередині мене. Я налаштовуюся на Божественну любов.

Я знаю, що гармонія, здоров’я і мир наповнюють мене. Кожен день я уявляю здоров’я та досконалість мого тіла, яке стає дійсністю. Мене наповнює почуття спокою. Дякую Тобі за це, Отче.

Молитва Божественної Любові

Божественна любов оточує мене.

Божественний спокій наповнює мою душу.

Божественне світло вказує мені шлях.

Божественне керівництво належить тепер мені.

Божественна краса наповнює моє серце.

Бог сприяє мені у всьому!

Молитва в складних ситуаціях

Дарунки Бога – мої дари. Я користуюся кожним моментом сьогодення, щоб славити Господа.
Зі мною Божественна гармонія, мир і достаток. Божественна любов йде від мене, благословляючи всіх, хто потрапляє в моє оточення. Божественна любов зцілює мене зараз.

Ніколи не буду боятися зла, бо Бог зі мною. Я завжди оточений священним німбом Божественної любові і сили. Я стверджую, відчуваю, знаю, вірю рішуче і позитивно в те, що чари Божественної любові і пильності направляють, зцілюють і піклуються про всіх членів моєї сім’ї і про тих, кого я люблю.

Я прощаю кожного і щиро випромінюю Божественну любов, мир і доброзичливість на моє близьке оточення.

У центрі мого єства панує мир, який є подарунком від Бога. У цій тиші я відчуваю Його силу, Його Святу Присутність та любов. Божественна сила веде мене по моєму шляху.

Я – чисте русло для Божественної любові, істини і краси.

Я відчуваю, як через мене протікає Його річка світу. Я знаю, що всі мої проблеми розчиняються в розумі Бога. Шляхи Бога – мої шляхи. Слова, які я кажу, потрапляють туди, куди я їх посилаю.

Я радію і дякую тобі Господи, розуміючи, що отримаю відповіді на послану тобі молитву.

Молитва для здобуття спокою

Божественний спокій переповнює мою душу.

Я абсолютно спокійний, тому що кожну хвилину мого існування, я наповнений думками гармонії, добра та світу.

Я наповнюю свідомість думками про світ, гармонію та добро. Господь – Пастир мій, річка Його спокою наповнює мою душу. Тепер я можу відпочити, бо впевнений, що перебуваю в безпеці і в Його благословенні. Сьогоднішній день – це Божий день.

Я вибираю гармонію, мир, ідеальне здоров’я, Божественний закон і порядок, Божественну любов, красу, достаток, захищеність і натхнення. Стверджуючи ці прості істини, я знаю, що привожу в дію мою підсвідомість, яка змушує мене демонструвати всі ці якості. Я знаю, що Бог може дати мені все, що я хочу.

Дякую тобі, Господи, за те, що це так.

Молитва для миру і гармонії в повсякденному житті

У моєму внутрішньому світі – спокій і гармонія, бо Бог живе в мені. Мій розум врівноважений і спокійний. В атмосфері доброзичливості, яка оточує мене, я відчуваю глибоку невичерпну силу і звільнення від усіх страхів.

Зараз я вивчаю любов і красу Божественної Присутності, відкидаючи від себе усе помилкове.

Я бачу Бога у всіх людях. Я перебуваю в Йому, тому я знаю, що всі мої проблеми вирішуються. Моє життя – життя Бога. Мій світ – це глибокий, незмінний світ Бога. Щоб подолати песимізм і здійснити бажання
Нескінченна мудрість, яка принесла це бажання в моє серце, веде і направляє мене завжди і вкаже мені найкращий шлях до виконання моїх бажань.

Я знаю, що глибока проникливість моєї підсвідомості переможе і реалізує усі мої думки, почуття і уявлення.

У мені і навколо мене панують гармонія, врівноваженість і душевний світ.

Молитва для здійснення мрій

Запишіть від руки своє заповітне бажання. Нижче напишіть цю молитву. Читайте її по 15 хв. після пробудження і перед сном на протязі 2-х тижнів.

Усі мої бажання усвідомлені, бо я знаю, що вони існують в невидимому світі. Зараз я прошу, щоб вони справдилися і готовий (готова) прийняти цей дар.

Я покладаюся на волю творчої сили, яка в мені. Вона – джерело всіх благ і чудес. Я відчуваю, як моє бажання прописується в підсвідомості, щоб потім збутися в реальності, адже все, про що ми думаємо, рано чи пізно відбувається в дійсності. Це принцип роботи нашої свідомості.

Я відчуваю, що те, про що просив (ла), неодмінно здійсниться, і тому абсолютно спокійний (а). У серці живе тверда впевненість, що бажання скоро здійсниться. Усе моє єство заповнене радісним хвилюванням.

Я спокійний (а), бо Господь – мир і спокій.

Дякую Тобі, Отче мій Небесний. Нехай буде так.

Молитва для залучення ідеального чоловіка.

Я знаю, що я і Бог – одне ціле. У ньому я живу, рухаюся і перебуваю. Бог є життя, і це життя всіх чоловіків і жінок. Усі ми – сини і дочки єдиного Отця.

Я знаю і вірю в те, що є людина, яка хоче любити і плекати мене. Я знаю, що зможу доповнити його щастя і спокій. Він поважає мої ідеали, а – його. Він не хоче мене перевиховувати, а я – його. Між нами взаємна любов, свобода і повага. У нас спільні думки, по яким я його віднайду.

Я володію достоїнствами і особистісними якостями, якими захоплююся в своєму чоловіку. Наш розум – це єдине ціле. Ми знаємо і любимо один одного в Божественному розумі.

Я бачу в ньому Бога, а він бачить Бога в мені. Познайомившись з ним всередині себе, я повинна познайомитися з ним також і ззовні, так як це закон мого власного розуму.

Ці слова досягають того, кому вони послані.

Я знаю, що це реалізується завдяки тобі Боже. Дякую тобі, Отче.

Цю молитву обов’язково слід читати наприкінці, після всіх попередніх:

Молитва для зміцнення віри

Моє творче слово дає мені впевненість в тому, що на молитву буде отримана відповідь. Коли я вимовляю слово про зцілення, успіх або процвітання, воно буде виконане.

Моє слово має силу, тому що воно і Всемогутній – одне ціле. Слова, які я кажу, завжди конструктивні і творчі.

Коли я молюся, вони повні життя, любові і почуття.

Я знаю, що чим більше моя віра, що стоїть за сказаним словом, тим більшу силу це слово несе.

Довіртеся силі, яка живе всередині вас. Виберіть ті наукові молитви Джозефа Мерфі, які підходять вам найбільше всього і почніть читати їх щодня. І ви поглянете на навколишню реальність зовсім по-іншому. Життя почне зв’язувати вас з людьми і ситуаціями, які допоможуть вирішити ваші проблеми. Ви почнете бачити не проблеми, а можливості. Сила всередині вас допоможе вам у виконанні будь-якого бажання і отримання того життя, про яке ви мрієте.

You cannot copy content of this page