fbpx
Події
Ердоган погодився частково платити за російський газ у рублях

Президенти рф та Туреччини на переговорах у Сочі сьогодні 5 серпня, домовилися про перехід на часткову оплату російського газу в рублях.

Про це журналістам повідомив віцепрем’єр Росії Алєксандр Новак, передає РБК.

“Ми переходимо поступово на оплату в національній валюті, частина поставок вже оплачуватиметься в російських рублях. Це справді новий етап, який відкриває нові можливості, у тому числі для розвитку наших грошово-фінансових відносин”, – розповів Новак журналістам.

Він заявив, що під час переговорів були досягнуті “дуже важливі рішення, які виводять наші економічні відносини на новий рівень”. Зокрема Новак анонсував “домовленості” у фінансовій та банківській сфері.

Крім вищезгаданого, Путін з Ердоганом, за словами російського віцепрем’єр-міністра, “детально обговорили будівництво АЕС “Аккую” і “Турецький потік”.

Як повідомляє Українська Правда, з посиланням на The Washington Post, на переговорах у Сочі в п’ятницю Путін мав просити Ердогана допомогти обійти санкції Заходу в енергетичному й фінансовому секторах.

За даними видання, Росія попрохала Туреччину дозволити їй купувати частки в турецьких нафтопереробних заводах, нафтових терміналах і резервуарах – це може дозволити Москві приховати походження нафти після набуття чинності нафтовим ембарго ЄС.

Фото: УП.

08/05/2022

You cannot copy content of this page