fbpx

Фіксував місця знаходження та пересування систем залпового вогню HIMARS: Доки Захисники мужньо обороняють кожного українця, житель Миколаївського району тихцем заробляв грошенята здаючи позиції ЗСУ

Просто в голові не вкладається і не хочеться в це вірити. Щодня нове повідомлення про тих, хто попри все, що коять окупанти, все ж продовжує працювати на ворога. Сьогоднішній день не став виключенням. На превеликий жаль.

Нещодавно стало відомо, що викрито та затримано жителя Миколаївського району. Поки наші Захисники мужньо боронять нашу землю, той корегував обстрiли по позиціях ЗСУ. Чоловік також шукав та фіксував місця знаходження та пересування систем залпового вогню HIMARS.

Відповідна інформація з’явилась на сторінці Офісу Генерального прокурора.

Також, повідомляється, що чоловіку оголошено підозру у несанкціонованому поширенні інформації про розташування Збройних Сил України, вчиненому в умовах вoєнного стану, з метою надання такої інформації державі, що здійснює збрoйну агрeсію проти України (ч.3 ст.114-2 КК України).

За клопотанням прокурора судом йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

24.08.2022

Головна картинка ілюстративна з вільних джерел.

You cannot copy content of this page