fbpx
Події
Франківець «Хан» врятував чотирьох поранених побратимів

Про вчинок військовослужбовеця 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ розповіли на Facebook-сторінці військового формування.

Сам військовослужбовець сухо розповідає про свій вчинок і, судячи з відео, трохи соромиться такої уваги до себе. Просто каже, що почув прохання про допомогу і пішов на порятунок.

“Я пішов туди у складі розвідгрупи. Дійшли до “еспешки” і нас накрили прицільним і шквальним мінометним вогнем. Прилетіло збоку. Мене трошки контузило і маленьке поранення. Біля мене був боєць Сил спеціальних операцій, якому дісталося досить серйозно. Надавши допомогу цьому бійцю ССО, я зрозумів, що він сам рухатися не може, там — множинне осколкове, рука», — розповідає військовослужбовець.

Сам боєць за освітою ветеринар і хлопці жартують, що він тактичний медик від Бога. Тому чоловік і зміг і себе перев’язати і надати допомогу іншим.

Далі прийшлося Хану нести бійця на собі до евакуаційного автомобіля: чотириста метрів по відкритому полю, перебіжками… Тричі чув «виходи» ворожих мін він падав, прикриваючи собою побратима.

Коли таки притягнув пораненого до машини, то побачив ще трьох побратимів, які потребували аналогічної допомоги, зокрема розвідника.

Ніхто з них не був в стані сісти за кермо. Тому Хану прийшлося їхати попри те, що сам був поранений в ногу і контужений. Вже доїжджаючи до лікарні, чоловік зрозумів, що втрачає свідомість.

“В машину — і попри мінне поле. І так я довіз їх до нашого шпиталю. Після цього сам почув, що вже починаю втрачати свідомість”, — пригадує військовий.

Завдяки цьому вчинку звичайного тероборонівця, всі хлопці вижили і вже поправляються, – кажуть на Facebook-сторінці 102 бригади.

Фото: armyinform.

09/05/2022

You cannot copy content of this page