fbpx
Події
Франківські волонтери передали ЗСУ обладнання для зв’язку на 1,2 млн грн

Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) , який бу створений у лютому в партнерстві з Івано-Франківською міською радою, військовими, громадськими організаціями та бізнесами відзвітував про свою діяльність.

Загалом організація передала військовим партію обладнання для забезпечення цифрового зв’язку, вартістю в понад 1,2 млн грн, пише Репортер.

Серед іншого, це 20 ручних радіостанцій Hytera з комплектуючими, 170 акумуляторів для рацій Hytera та Motorola, а також 25 пристроїв безперебійного живлення та 40 акумуляторів до них.

Волонтери кажуть, що чи не основним на фронті є зв’язок, тому він серед пріоритетів для закупівель.

«Зв’язок був і залишається одним з наших пріоритетів для закупівель, – зазначає представник #SaveUkraineNow(SUN) Андрій Романчук. – Якщо раніше ми більше зосереджувалися на ручних та автомобільних радіостанціях, то сьогодні від військових є гострий запит також на джерела живлення. Вони дозволяють забезпечувати зв’язок в умовах постійних перебоїв з електропостачанням».

Волонтери додають, що все обладнання купують за кордоном, тому від моменту замовлення до доставки в Україну може пройти місяць і більше.

Волонтери кажуть, що діють напряму з військовим командуванням, які повідомляють їм про свої потреби, які ті намагаються якомога швидше закрити.

Фото: колаж.

09/21/2022

You cannot copy content of this page