fbpx

Гарна пара: фото Світоліної з Кличком спантеличило користувачів

Перша ракетка України Еліна Світоліна викликала бурхливе обговорення в мережі своєю фотографією з легендарним боксером Володимиром Кличком, передає “Обозреватель”.

Спортсмени стали гостями вечора одного із закритих клубів столиці напередодні бою Олександра Усика і Тоні Белью. При цьому тенісистка вибрала досить несподіване вбрання.

Еліна вирішила одягти на захід легку і досить коротку сукню з розрізом, яку вболівальники порівняли зі звичайним халатом.

“Сукня, як пeньюар вечірній! Для особняка або під стиль халата рожевого Victoria Secret! Забавно”, “Світоліна в халатику, Кличко в домашніх тапочках, без шкарпеток”, “Нормально, Кличко без шкарпеток, а Світоліна в халатику, що це було?”, “Зате тату тигра добре помітне на нозі”, – пишуть фанати тенісистки в соціальній мережі Facebook.

Читайте також: Віддавши доньку Кличкові, Пенетьєрі пустилася берега

Крім того, користувачі звернули увагу на погляд Еліни під час промови Кличка-молодшого. “А як вона на нього дивиться? Ух!”, “Гарна спортивна пара, якщо що”, “А чому ні? Вона самотня і він наче один. Були б гарною парою!” – відзначили вболівальники.

You cannot copy content of this page