fbpx
Події
Генерал Марченко розповів, коли закінчиться гаряча фаза війни, та чи вдасться звільнити Україні окуповані території

Генерал Марченко розповів, коли скінчиться гаряча фаза війни, та чи вдасться Україні звільнити окуповані території.

Так, за словами генерала Марченко, до кінця цього року гаряча фаза війни має закінчитися. А от строки звільнення окупованих територій цілковито залежать від постачання озброєння партнерами.

Відповідна інформація прозвучала з вуст генерала в інтерв’ю журналісту Тарасові Березовцю, яке було опублікованому 4 серпня.

Цитуємо:

“Вони (росіяни) хочуть наступати на Миколаїв. Але я хочу всіх заспокоїти: не треба їх боятися, їм страшніше, ніж нам, вони теж бояться. Треба чинити опір. Будемо бити, будемо їх виганяти, це наша земля. Ми нікого не боїмося і нікого не будемо сюди пускати”.

Марченко розповів, що росіян “загнали палками” на війну в Україну. У зв’язку з цим він також звернувся й до окупантів: “Якщо ви хочете здаватися – здавайтеся, будете жити”.

Про те, скільки ж ще триватимуть активні бойові дії він повідомив:

“Довго вона (гаряча фаза війни) не буде. Ні вони не потягнуть довго, ні ми. Я думаю, що саме гаряча фаза закінчиться до кінця року однозначно”.

Коли ж у генерала запитали, чи зможе Україна до осені досягти звільнення окупованих територій Херсонської області, той відповів:

“Це залежить, найголовніше, чи дадуть нам те озброєння, яке обіцяли наші партнери. Коли ми знатимемо, скільки нам дадуть, тоді можна робити якісь прогнози. Але ми битимемося з ним чи без нього. Якщо треба, ми будемо вилами їх виганяти”.

Головна картинка ілюстративна – Скріншот: Тарас Березовец  YouTube.

05,08,2022

You cannot copy content of this page