fbpx

Голодні, холодні та недоглянуті: гoрe-мaтір у Житомирі забрала дітей з інтернату та покинула їх напризволяще посеред міста (відео)

Материнська жoрcтокість жaхнyла мешканців Житомира. Кілька днів тому жінка забрала своїх дітей з інтернату, а потім – залишила їх напризволяще посеред міста. 5-річну дівчинку та 7-річного хлопчика врятували перехожі. Вони відвезли дітей у лікарню, одягли і нагодували, пише 24канал

5-річна Валерія та 7-річний Кирило пізно ввечері ходили по місту та просили їсти. Покинутих дітей побачила Ганна Горбовська – у магазині вони попросили її купити їм бодай щось.

“Приїхали в магазин за продуктами і я просто побачила біля прилавку два брудних дитячих личика. Брудні такі, не по погоді одягнені”, – зазначила жінка.

Жінка разом з поліцією відвезла дітей у лікарню. Одяг та продукти малечі возила ще одна небайдужа – Валерія. А от гoре-матір до власних дітей так і не навідалась Як виявилось, дітей мати віддала в інтернат, але на весняні канікули таки забрала Валерію та Кирила додому. Втім потім брат з сестрою ходили по вулиці та просили їжу.

Читайте також: МЕДРЕФОРМА: ЧИ МOЖНА ВIДВІДУВАТИ ДІЛЬНИЧОГО ЛІКАРЯ БЕЗ ДЕКЛАРАЦІЇ

“Як пояснює мати, що вони вийшли просто погуляти, десь там просили, тобто вигляд у них був такий, як у бездоглядних дітей”, – прокоментував заступник начальника служби у справах дітей Житомирської міської ради Вадим Курьята.

У будинку, де живе жінка, двері так і не відчинили. Натомість вдалося зняти, в яких умовах живуть дітлахи – розбuті вікна і купи сміття у квартирі. Але навіть після такої ситуації, позбавляти матір батьківських прав соціальні служби не поспішають, дали їй ще місяць, аби виправилась.

“Ну будемо намагатися не доходити вже до тієї крайньої межі, щоб позбавити батьківських прав – це крайня міра. Ми будемо намагатися все-таки вплинути на матір і вжити всіх заходів, щоб діти залишалися в родині”, – зазначив Вадим Курьята.

Наразі діти в інтернаті та почуваються добре.

You cannot copy content of this page