fbpx
Дозвілля
Головну ялинку країни знову привезуть з Прикарпаття

Стало відомо коли і звідки привезуть головну ялинку країни.

Головна ялинка країни, що розташується традиційно на Софійській площі, цьогоріч буде встановлена та прикрашена 8-9 грудня.

Про це у коментарі ТСН.ua розповіла куратор проекту Folk Ukraine Надія Тутенко.

Її висота цього року складе 22 метри.

За її словами, ялинка має прибути до Києва з Івано-Франківської області 8 грудня, і вже 9 грудня вона буде повністю змонтована та прикрашена. Ялинка буде прикрашена гірляндою з синьо-білим холодним світінням та кристалами. Навколо ялинки буде розташований екран.

Крім того, як повідомляє Folk Ukraine у Facebook, новорічні містечка цьогоріч будуть працювати кожного дня від 15 грудня до 20 січня на Контрактовій площі та від 19 грудня до 13 січня на Софійській площі.

На Софійській площі, окрім головної ялинки країни, на киян та гостей столиці чекатимуть полярний експрес, безліч фотозон, святкова сцена, де будуть відбуватися концерти. На Володимирському проїзді будуть розташовані магічний тунель, новорічно-різдвяний ярмарок, зона смаколиків та казкова алея чудес.

На Контрактовій площі також буде розташована ялинка, прикрашена в стилі творчості Марії Приймаченко. Крім того, на киян чекатимуть снігова гірка, оглядове колесо, новорічно-різдвяний ярмарок, резиденція Святого Миколая, парк ілюмінацій та святкові концерти.

Вздовж вулиці Петра Сагайдачного розташуються світлова казка та фантастичні арт-об’єкти.

You cannot copy content of this page