fbpx

Гороскоп «маминого синка». Найслабші чоловіки по знаку Зодіаку

Життя показує, що «маминого синка» неможливо перевиховати. Краще триматися від такого чоловіка подалі і не пов’язувати з ним свою долю. Але як його ідентифікувати?

За статистикою, кожен четвертий шлюб розпадається через те, що жінка пов’язує своє життя з інфантильним, непристосованим до життя чоловіком, якого в народі називають «маминим синочком». Джерело

Назва досить точно відображає безвідповідальний характер чоловіка, який не здатний самостійно приймати рішення, і кроку не може ступити, не порадившись з мамою.

Життя показує, що «маминого синка» неможливо перевиховати. Краще триматися від такого чоловіка подалі і не пов’язувати з ним свою долю. Але як його ідентифікувати?

За словами астрологів, практично в кожному знаку Зодіаку зустрічаються слабкі і безхарактерні чоловіки, за яких всі рішення приймає мама. Однак у деяких знаків Зодіаку дані риси характеру виражені найбільш сильно. Давайте вивчимо їх.

Рaк – домашній «мамин синочок»

Це класичний «мамин синочок» який не може прожити і дня, щоб не зателефонувати улюбленій матусі і не запитати її ради. Рaк – дуже домашній чоловік, який з дитинства допомагав мамі по господарству, звик до «обнімашок» і «целовашок», і погано спить, якщо мама не побажає йому спокійного сну. Навіть ставши дорослим такий чоловік залишається інфантильною і беззахисною дитиною, для якого матуся – ідеал жінки і дороговказ у житті.

Буде неправильним сказати, що такі чоловіки зовсім не пристосовані до життя. З них виходять відмінні сім’янини, вони люблять свій будинок і обожнюють дітей. Вони нехитрі і по-дитячому довірливі. Правда, жінці, яка вирішила пов’язати своє життя з таким «маминим синочком», доведеться звикнути до того, що улюблений постійно буде повчати її, ставлячи в приклад маму. А батько нерідко буде з’являтися в їхньому будинку, вносячи свої корективи в життя сімейної пари.

Риби – «мамин синочок» пристосуванець

Чоловіків знака Риби не можна назвати класичними «маміями», однак їхня поведінка змушує багатьох жінок згадувати саме це образливе словосполучення. Справа в тому, що у чоловіків даного знака жіноче начало розвинене набагато сильніше, ніж у інших представників сильної статі.

З дитинства Рибки ніжні, плаксиві і дуже рaнимі, через що мами трясуться над ним як осиковий листок. Такого хлопчика постійно заспокоюють, пеcтять, виконують його найменші забаганки. Тож не дивно, що виростає він натуральним егоїстом і пристосуванцем.

Чоловік знака Риби вибирає собі жінку за образом і подобою матері. Йому потрібна сильна, вольова жінка, справжня «мамочка», яка прийме його з усіма слабкостями, вислухає, пошкодує і утішить в скрутну хвилину. А ще, звалить на себе всі проблеми цього нерішучого чоловіка і створить йому кращі умови для існування. І навіть в цьому випадку чоловік Рибa буде болісно ставитися до появи в сім’ї дітей, не бажаючи бути відсунутим на другий план.

Читайте також: МОЛИЛИСЯ МИ ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ І ВІН ЗРОБИВ ДИВО. І ОСЬ ТЕПЕР ОЛЯ – МАМА, А Я – ТАТО

Діва – «мамин синочок» чистюля

Чоловіки цього знака – занудні чистюлі, які болісно сприймають безлад і ретельно стежать за власним зовнішнім виглядом. З дитинства матуся привчила їх прибирати в будинку, до блиску мити посуд і не виходити з дому в нечищених черевиках. Ставши дорослим, такий чоловік буде з гідністю нести по життю мамині уроки, чому чимало настраждалися його близькі.

Чоловік цього знака не поспішає одружуватися, тому що свою обраницю він розглядає буквально під мікроскопом, а контрольним випробуванням стає знайомство з мамою. Але, навіть одружившись, він буде постійно дорікати свою дружину в неякісному прибиранні, і ставити в приклад маму. Та й сама матір періодично буде навідуватися до молодят, перевіряючи порядок і чистоту в будинку. Щаслива з цим «маминим синочком» буде тільки та жінка, яка перевершить свого чоловіка в педантизмі, і не буде реагувати на його постійне бурчання.

Водолій – примхливий «мамин синочок»

Водолій – самий примхливий чоловік, якого вам доводилося зустрічати. З дитинства він росте в атмосфері вседозволеності і безкарності, а тому зростає зі стійким переконанням у тому, що оточуючі створені виключно для усунення примх Водолія. Тільки уявіть, з чим доведеться зіткнутися дружині такого чоловіка!

Він настільки звикає до комфортного життя з мамою, що навіть після весілля нерідко їсть у неї і залишається ночувати. Просто йому так комфортно. Водолій не купить собі самостійно сорочку, чи не погладить власні речі і буде їсти холодну їжу, якщо дружина не встигне її розігріти.

Він просто не покидатиме свою зону комфорту, і вчитися самостійно доглядати за собою. Якщо дружина не справляється з покладеними на неї обов’язками, він відправиться до мами. Щоб впоратися з примхами Водолія, потрібно зробити все, щоб сім’я жила якнайдалі від його матусі, бажано в іншому місті.

Терези – «мамин синочок» обожнює маму

Чоловік знаку Терези зростає в атмосфері любові і обожнювання. В його родині маму обожнюють, вважають найкрасивішою і самою неповторною жінкою на Землі. Нею всі захоплюються, а батько носить на руках, вважаючи іконою стилю. Просочившись атмосферою обожнювання, чоловік Терези виростає з повною впевненістю в тому, що його мама – ідеал жінки, і іншої такої природа ніколи не створить.

Безумовно, в обожнюванні матері немає нічого поганого. Але якщо образ мами затьмарює перед чоловіком всіх інших жінок, в житті йому буде дуже важко знайти свою другу половинку. Жінки, яких чоловік Терези розглядає в якості своєї другої половинки, в його очах програють матері як по зовнішності, так і за всіма іншими характеристиками.

Якщо такий чоловік дійсно полюбить жінку, з часом відбудеться заміщення, і він також буде любити свою кохану, як колись його батько. Але станеться це не так швидко, а може іне відбудеться взагалі.

You cannot copy content of this page