fbpx

Гороскоп на 16-22 квітня: ці дні будуть вкрай насиченими – як в позитивному, так і в негативному сенсі

Тиждень з 16 по 22 квітня буде вкрай насиченим – як в позитивному, так і в негативному сенсі.

“Цей період буде насичений конфронтацією і очікуванням чогось масштабного”, – розповів “Обозревателю” астрологВлад Росс.

“Після 80-денного періоду ретроградності планета Меркурій відновлює свій прямий рух. Цей факт обіцяє економічне піднесення, зростання, в тому числі на біржових і фондових ринках. Після останнього падіння біткоїн може знову початирости”, – сказав він.

“Тиждень буде дуже насиченим і таким, що провокує на конфронтацію. Він пройде в очікуванні чогось масштабного, чого, швидше за все, не відбудеться, і до кінця тижня ця напруженість ослабне”, – пообіцяв астролог.

За його словами, понеділок і вівторок, 16 і 17 квітня – “кращі дні для того щоб планувати матеріальні багатства на найближчі місяці або навіть півроку”. Влад Росс рекомендує “будувати бізнес-плани, проекти, організовувати ділові зустрічі, налагоджувати контакти, які дають нове сильне потужне підживлення, особливо прилив енергії в матеріальному плані”.

“У ці дні Місяць буде в з’єднанні з Ураном в Тельці, а Уран завжди дає нові думки, нові перспективи, нові можливості”, – додав він.

Вівторокі середу – 17 і 18 квітня – він назвав “чудовими днями для покупок”. “У вівторок можна купувати прикраси, щось, пов’язане з поняттям естетики, мистецтва, і щось для будинку, а в середу – всякого роду техніку, машини, комп’ютери”.

У той же час астролог попередив: у четвер, 19 квітня, не рекомендується вживати aлкoголь. Він пояснив: через домінування планети Нептун підвищується небезпека введення в оману, неправильного сприйняття інформації, прийняття необдуманих рішень.”Варто остерігатися кишенькових злoдіїв, крaдіїв і людей, які можуть вводити в стан гiпнозу.

Читайте також: ВАШ ГОРОСКОП МOЖЕ РOЗКАЗАТИ, СКIЛЬКИ ДIТЕЙ У ВAС БУДE I ЯКИМИ БАТЬКАМИ ВИ СТAНЕТЕ

Можна підписати папери, які в здоровому глузді людина ніколи не підпише. Крім того, приділяйте більше уваги своїм цінностям. Це не найкращий час, щоб залишати машину без нагляду”, – попередив Влад Росс.

Зате п’ятниця, 20 квітня – “навпаки, дуже сприятлива, зокрема, для різноманітних вечірок, зустрічей, зав’язування нових контактів, знайомств, відкриття клубів за інтересами, поїздок – в дорозі ніяких особливих перешкод бути не повинно”, – порадував він.

За прогнозами астролога, субота та неділя, 21 і 22 квітня – хороші дні для вирішення питань з нерухомістю. “Якщо ви плануєте переїжджати, це хороший час, щоб подивитися нові варіанти для переїзду. Це хороші дні для прийняття рішення про покупку і продаж нерухомості”, – сказав він.

Влад Росс також порекомендував скористатися вихідними для відвідування родичів і відновлення контактів з людьми старшого покоління.”Це також сприятливий час для прибирання і чищення”, – додав він.

Разом з тимастролог попередив: через те, що “Меркурій і Сатурн будуть робити жoрcткий квадрат”, в неділю, 22 квітня, авіаперельоти та поїздки можуть бути вкрай невдалими. Крім того, “жoрcтке з’єднання Марса і Плутона може провокувати в кінці тижня мало не кaтaстрофи. Підвищується пожежонебезпека. Тому в неділю і в ніч з суботи на неділю рекомендую ретельно перевіряти всі прилади”, – попередив він.

Влад Росс традиційно назвав трьох щасливчиків і трьох аутсайдерів тижня, зазначивши, що для інших знаків він буде в цілому нейтральним.

Він пообіцяв “сприятливу ситуацію” для Левів. “Вони можуть бути на коні. На них чекає вдача в далеких поїздках і подорожах, знаходження соратників, задоволення великих кар’єрних амбіцій”, – сказав астролог.

“Дуже добре може складатися тиждень і для Стрільців, особливо в плані любові. Їм буде щастити в плані знаходження партнерів – як бізнес-партнерів, так і любовних. Рекомендую їм багато бувати на природі, зустрічатися з людьми. Нові зустрічі можуть приносити радісні вісті” , – продовжив він.

А ось у Овнів “може різко поліпшитися фінансова ситуація”, – порадував Влад Росс. “Їм можуть надходити нові пропозиції, вони можуть організовувати новий бізнес. Вони можуть інвестувати, ризикувати і багато чого в житті ставити на карту”, – сказав астролог.

Разом з тим не надто вдалим тиждень може виявитися для Скорпіонів. Їм загрожує “небезпека судових розглядів, суперечок, різкого розриву відносин з діловими партнерами”, – попередив Влад Росс.

Козерогам, “особливо січневим”, він пообіцяв тиждень, повний кaтаcтроф, небезпек і складних ситуацій. “Вони будуть притягувати до себе негатив, їх можуть підсидіти. Якщо до цього вони вели нормальний спосіб життя, нікого не зраджували і не кидали, доля більш-менш буде їх кармічно обходити, але, якщо вони щось натворили, тоді справи можуть бути погані”, – попередив астролог.

І, нарешті, не найкращим тиждень може бути для Тельців. “Їх можуть підставляти, можуть складатися непередбачені ситуації, події можуть розвиватися не так, як очікувалося. Тому їм краще не ризикувати, не намагатися надолужити згаяне – в такому випадку вони ризикують здоров’ям. Найбільш уразливі судини, а також вухо, горло, ніс. Рекомендую їм просто пережити цей тиждень”, – сказав Влад Росс.

You cannot copy content of this page