fbpx
Дозвілля
Гороскоп на сьогодні – удача для тих, хто визначився з пріоритетами та терпіння тим, хто діє імпульсивно

Зірки пророкують сьогодні вибухові емоції для всіх Знаків і різниця лише в тому, чи ви зможете витримати необхідні рамки чи спалахнете самі. Тим, хто прагне кохання – отримає його зі сторицею.

Овен. Сьогодні вас просто розпиратиме від цікавих ідей, якими ви захочети поділитися з максимальною кількістю людей. Проте, знайдіть одну людину, яка допоможе вам її втілити.

Телець. Вас сьогодні будуть дратувати люди – вони заважатимуть вам працювати одним своїм виглядом. Тому ви більше часу витрачатимете на те аби вдосконалити інших, ніж довести справи до кінця. Менше відволікайтеся і інші не ображатимуться на вас за діставання.

Близнюки. Це доленосний для вас день – ви зустрінете людину, отримаєте нову інформацію чи переживете нові емоції, які вплинуть на вас. Але й ви не чекайте з моря погоди, а біжіть на зустріч цим подіям. Ваше серце і розум відкриті для нового – вперед!

Рак. Він, як завжди, планує на кілька кроків вперед, хоч інші кажуть, що він сьогодні чинитиме парадоксальні речі. Чекайте, що про це вам скажуть просто в обличчя, але у вас є шанс з критикана зробити союзника.

Лев. Ви сьогодні знову будете в центрі уваги, бо самі цю увагу й спричините – розмовами, поведінкою, вчинком. Доб’єтеся схвалення і захоплення.

Діва. У вас сьогодні напад ідеальності в усьому – робота, дім, стосунки. Одним махом захочете зробити все таким, як «книжка пише». Не дивно, що сил на все не вистачить, тому подумайте, що саме ви хочете виправити в своєму житті.

Терези. Вам сьогодні заздритимуть, бо все за що беретеся – вдаватиметься. Це не тому, що ви такі ідеальні, а тому, що ви правильно оцінюєте ситуацію.

Скорпіон. У вас є шанс зустріти споріднену душу, яка змінить ваше відношення до світу. Це можуть бути як старі друзі, так і випадкові люди. Ваше серце сьогодні відкрите і щире.

Стрілець. Це доленосний день, тому ваша звична спішність і імпульсивність може зіграти не на вашу користь. «Сім раз відмір – один раз відріж» – ваш девіз дня.

Козоріг. Ваші рішення і дії будуть для оточуючих безкомпромісними, але ви добре знаєте, куди рухатися. Ваша далекоглядність принесе користь.

Водолій. Сьогоднішній день сповнить вас такою енергією, яка допоможе вам вирішити всі проблеми і ви, ніби, на крилах вирішуватимете ті питання, які давно відкладали.

Риби. Вас сьогодні краще не чіпати, але оточуючі, немов по змові ввесь день вам докучатимуть. Протримайтеся до кінця дня аби не вибухнути.

Фото: ілюстративне.

10/04/2022

You cannot copy content of this page