fbpx
Рецепти
Готувала сьогодні разом із дітьми – справжня магія для них. А смак, як їм сподобався! Льодяники на паличці, покроковий рецепт

Готувала сьогодні разом із дітьми – справжня магія для них. А смак, як їм сподобався! Льодяники на паличці, покроковий рецепт

інгредієнти

  • цукор – 6 ст. л .;
  • вода – 2 ст. л .;
  • оцет 9% – 1 ст. л .;
  • зубочистки або палички;

масло вершкове або рослинне для змащування форми.

Для приготування льодяників нам потрібно підготувати форму і продукти.У невелику каструльку всипати цукор, додати воду і оцет. Все перемішати.

У невелику каструльку всипати цукор, додати воду і оцет. Все перемішати.Поставити цукрову суміш на середній вогонь. А зараз найголовніше: в процесі приготування карамель НЕ МОЖНА помішувати (!!!), інакше вона “засахарітся” і буде схожа на просто дуже мокрий цукор, а потім цей цукор застигне в куленепробивний камінь. Та й льодяники вийдуть шорсткими і грудкуватими, але ж нам потрібно домогтися гладкою і прозорою консистенції цукерок. Отже, наберемо терпіння і не будемо чіпати карамель.

Цукрова суміш почне потихеньку закипати і цукор почне розчинятися. Суміш стане прозорою. Перемішувати карамель не треба!

Цукрова суміш почне потихеньку закипати і цукор почне розчинятися. Суміш стане прозорою. Перемішувати карамель не треба!Форму для льодяників змастити рослинним або вершковим маслом.

А тепер дивимося і вибираємо колір наших льодяником, якщо хочете льодяники насиченого кольору, просто готуйте карамель на вогні трохи довше, ви побачите, як вона почне міняти колір від світлого до мідного. Для приготування світлих льодяників мені знадобилося 14 хвилин.

Акуратно розлити карамель по формах (у мене є і силіконові і залізні. можна навіть у форму для льоду розливати) вставити палички. Залишити форму на 10-15 хвилин, а потім витягти льодяники.

Ось такі красиві і смачні льодяники на паличках вийшли у мене. І ви теж порадуйте близьких чудовими цукерками, приготованими в домашніх умовах.

Приємного апетиту і яскравих Вам моментів!

You cannot copy content of this page