fbpx
Історії з життя
Готувалась до приїзду свекрухи я дуже активно. Інгу Дмитрівну я бачила лиш на фото. Вона в Австралії проживає і за три роки нашого шлюбу із її сином жодного разу не приїздила. Як тільки вона поріг переступила і поглянула на мене, одразу здійняла лемент. Уже через пів години чоловік мій, червоний і захеканий заводив авто і віз мене у місто

Готувалась до приїзду свекрухи я дуже активно. Інгу Дмитрівну я бачила лиш на фото. Вона в Австралії проживає і за три роки нашого шлюбу із її сином жодного разу не приїздила. Як тільки вона поріг переступила і поглянула на мене, одразу здійняла лемент. Уже через пів години чоловік мій, червоний і захеканий заводив авто і віз мене у місто.

Моя свекруха колись залишила мого чоловіка на свою маму і подалась в Австралію на роботу. Жінка вона дуже гарна, тож не дивно, що там практично одразу ж і заміж вискочила.

Мого чоловіка намагалась туди забрати. але він побув там рік, чи два і повернувся додому. Сказав, що то не його континент і кращого місця за рідне село не існує.

Читайте також: Коли племінниця сестрі подзвонила, що до них свати її сватати їдуть, Надія дуже розгубилась. Три дні бігала сама не своя не знала до чого хапатись першою чергою. Зрештою, попросила нас із чоловіком їй допомогти і стіл накрити і лад навести, бо у неї все з рук валиться, а Семен – чоловік її, лиш на дивані гаразд лежати. А після сватання сестра до нас прийшла і влаштувала дуже неприємну сцену.

Ми й понині живемо у домі його бабусі. Її не стало ще до того, як я з’явилась у житті чоловіка свого, тож я повноправна господиня у домі.

Живемо ми дружно. Тримаємо свиней, корову, узяли кілька бичків. УВ нас синочок маленький є, тож турбот у мене вистачає скрізь і завжди.

Зі слів чоловіка знаю, що мама у нього активна, дуже сучасна і життєрадісна. З фото і відеозвязку я розуміла, що вона ще й ефектна жінка.

Мене аж підкидало у день її приїзду. Чоловік сміявся, казав, що не треба було дім до блиску натирати, але то до нього мама рідна їхала, а до мене – свекруха.

Уявіть моє здивування коли у день приїзду свого моя свекруха ледь поріг переступивши здійняла лемент на мене поглянувши:

— Ромко, ти совість маєш. – горланила вона, – З якою ти лялькою зустрічався. така красуня була – очей не відвести. напхав у сарай свиней корів і биків. Поглянь на дружину свою. тобі не соромно. Так, онука мені у руки і вези її у місто. ось гроші якщо своїх не маєш – одягни мені її і до перукаря зводи. Чи я тобі повинна говорити, що дружина то обличчя чоловіка. та тебе поважати ніхто не буде.

Уже за пів години чоловік віз мене у місто. Дорогою ми мовчали адже не знали навіть що й сказати одне одному. та й що говорити, якщо за клопотами про дитину і господарку я й справді про себе забула.

Повернулись ми задоволені і щасливі. Я мала новий гардероб за розміром своїм новим і виглядала мов королева. У чоловіка аж очі світились при одному погляді на мене. Ми й йому прикупили дечого, адже якось забули що ще молоді.

Тепер я маю найкращу подругу, старшу порадницю і наставника в одній особі – свекруху. Її світогляд кардинально відрізняється від мого і щоразу я не припиняю дивуватись цій жінці:

— Настю, я тут такі онлайн курси знайшла, закачатись можна. тебе теж записала. Не знаю, куди хоч малого дівай на ту годину. Ромці у коляску і хай гуляє. Ми повинні їх пройти. У мене подруга навчалась, бачила б ти як вона тепер може.

І знаєте, вистачає меін часу і на курси і на перукаря і на господарство. З чоловіком відносини стали кращими.

Дякую своїй любій свекрусі. І чого вона раніше не приїхала?

23,08,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page