fbpx

Харківський бізнесмен “розвів” страхову компанію на 1 млн грн

Харківські правоохоронці запідозрили 41-річного бізнесмена у шахрайстві зі страхуванням, за допомогою чого він зміг видурити у страховиків велику суму компенсації.

Про це повідомила прес-служба прокуратури регіону, пише Gazeta.ua

У повідомленні зазначається, що підприємець займається перевезенням фарб і олій. Свою аферу він провернув у липні 2016 року, коли уклав угоду зі страховою компанією. Згідно з домовленостями, страховики мали виплатити бізнесменові повну вартість вантажу у разі його втрати. Чоловік у свою чергу, підмовив водій на те, щоб той поїхав “порожнім”, а в документах транспортної накладної вказав, що вантажівка перевозить товар на суму 970 тис. грн. “За легендою”, дорогою далекобійник був змушений зупинитися через поломку автомобіля і під час цього в нього викрали вантаж. Страхова компанія, виконуючи умови договору, виплатила бізнесменові повну суму компенсації.

Однак, підприємцю і цього було замало. У жовтні того ж року він спробував здійснити аферу ще раз, але цього разу вже на суму в 1,5 млн грн. Проте, страховики запідозрили обман і звернулися до поліції, яка викрила махінації.

Читайте також: Як чоловік своє авто у річці помив: на Закарпатті горе-водій втопив свій “Мерседес”

Підприємцю і водіям вантажівок оголосили підозру у шахрайстві в особливо великому розмірі й посадили під домашній арешт. Згодом суд обиратиме їм запобіжний захід.

You cannot copy content of this page