fbpx
Дозвілля
Хлопчик з “ангельським обличчям” визнаний найкрасивішою дитиною в світі (фото)

Милим блакитнооким хлопчиком на ім’я Харлен Бодхі захоплюється весь Instagram. 2-річний малюк був визнаний одним з найкрасивіших дітей соцмережі.

Його ангельська зовнішність просто зачаровує.

У цього малюка можна закохатися з першого погляду!

Мама маленького Харлі, Челсі, – професійний фотограф. Саме завдяки їй Харлен став дуже популярним.

Челсі досить швидко помітила незвичайну красу свого сина. Жінка почала фотографувати хлопчика і викладати знімки в соцмережі.

Незабаром на мікроблог Челсі підписалося близько 212 тисяч осіб. Всім було цікаво спостерігати, як росте і змінюється “найкрасивіший хлопчик в Instagram”. Харлі почали запрошувати на зйомки модного дитячого одягу. Хлопчик взяв участь в декількох фотосесіях.

Мама Харлей розповідає, що її син просто обожнює позувати. Однак Челсі намагається не втомлювати малюка зйомками – вона проводить максимум 2 фотосесії в тиждень.

Також Челсі зізнається, що деякі мами засуджують її за зйомки маленького сина. Вони звинувачують її в піарі та отриманні вигоди за рахунок дитини. Однак, Челсі навчилася спокійно сприймати критику. Адже вона просто займається улюбленою справою разом з сином – хіба можна за це засуджувати?

Цікаво, що у Харлей є старша сестра, Харлоу. Дівчинка теж дуже красива, однак поки не може перевершити свого блакитноокого братика за популярністю.

Мама цих прекрасних діток відкрила секрет хороших фото. Схоже, її метод і справді працює!

You cannot copy content of this page